Advert

İstanbul'un seçimi Ödemiş'te kutlandı

İstanbul'un seçimi Ödemiş'te kutlandı
İstanbul'un seçimi Ödemiş'te kutlandı admin
Bu içerik 347 kez okundu.

Ödemiş CHP ve İYİ Parti yönetimleri, Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilmesinin ardından zafer turu attılar

 

31 Mart'tan sonra yeniden yapılmasına karar verilen ve 23 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimleri'ni Millet İttifakı'nın ortak adayı Ekrem İmamoğlu kazanırken elde edilen bu başarı, ittifakın Ödemiş'teki üyelerini de mutlu etti.

Seçim sonuçlarının belli olmasıyla birlikte Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti'nin Ödemişli temsilcileri, sokaklara çıkarak zaferlerini kutladılar. İttifak üyelerinin kutlamalardaki durağı ise Salı Pazarı oldu. Burada bir araya gelen partililer, üzerinde iki partinin logoları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in resimleri ve 'İstanbul değil, Türkiye kazandı' yazısı bulunan pankartı açtılar.

Kutlamada bulunan Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan, "Mart’ın sonu bahar demiştik. Baharı yaşadık, tüm Türkiye ile hep beraber artık baharı eksiksiz yaşayacağız ve her şey çok güzel olacak" dedi.

İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç ise içerisinde bulundukları Millet İttifakı'nın adayı Ekrem İmamoğlu'nun galibiyetinden son derece mutlu olduklarını belirtti. Başkan Kılıç, "Gerçekten her şey çok güzel oldu. İYİ Parti olarak Sayın İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı son derece mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Haber: İlker Özekli

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar'dan yurt açıklaması
Başkan Özçınar'dan yurt açıklaması
Kiraz'ın pazar yerinin üstü modern proje ile kapanıyor
Kiraz'ın pazar yerinin üstü modern proje ile kapanıyor