Advert

ÖTO VE İZKA‘dan mali destek programları bilgilendirme toplantısı

ÖTO VE İZKA‘dan Küçükmenderes havzasını destekleyecek mali destek programları bilgilendirme toplantısı

ÖTO VE İZKA‘dan mali destek programları bilgilendirme toplantısı
ÖTO VE İZKA‘dan mali destek programları bilgilendirme toplantısı admin
Bu içerik 242 kez okundu.

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) uzmanları Ödemiş Ticaret Odası’nda (ÖTO) Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı  ile Özel Sektörün Kurumsal Kapasitesinin ve Rekabet Edebilirliğinin Güçlendirilmesi Mali Destek Programı  sunumu yaptı.

Oda Konferans Salonunda yapılan sunuma Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Ödemiş İlçe Tarım ve Orman Müdürü ​ İbrahim Altıntaş,  İzmir Kalkınma Ajansı Uzmanlarından Hülya Ulusoy Sungur, Meltem Altınay, Gökçe Aydoğdu, Öto Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Serdar Genç, ÖTO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mualla Akgün, ilçedeki oda başkanları, kooperatif yönetim kurulu başkanları ve çok sayıda üye katıldı.

ÖTO Başkanı Rıfat Eriş ‘Ödemiş Ticaret Odası adına öncelikle İzmir Kalkınma Ajansı uzmanlarımıza sunumlarından dolayı teşekkür ederiz.  Küçük Menderes Havzası olarak bölgemizin destek alabilecek olmasından yana memnuniyetimi belirtmek isterim. Alabileceğimiz destekler ve izleyeceğimiz yol üzerinden siz değerli üyelerimizden geri dönüşler almamız bizim için çok önemlidir. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak ihtiyacımız olan, bölgemizin ihtiyacı olan fikirler doğrultusunda projeler üreterek birlikte hareket etmek isteriz’ dedi.

Ödemiş İlçe Tarım ve Orman Müdürü ​ İbrahim Altıntaş da konuşmasında Küçük Menderes havzanın değerinin bilinmesi gerektiğini belirterek, bölgenin destekleme konusunda daha fazla yararlanması gereken bir alan olduğunu belirtti. Altıntaş, İzmir Kalkınma Ajansının Mali Destek Programları kapsamında Küçük Menderes Havzasına yer vermiş olmasından dolayı teşekkürlerini iletti.

Sunumda, Mali Destek Programlarının bölgede etkin bir şekilde duyurulabilmesi; programın amaç ve öncelikleri, başvuru sahiplerinde aranacak şartlar, mali destek miktarları gibi konular ile başvuru formlarının doldurulmasına yönelik açıklamalar yapıldı.

İZKA Uzmanlarının anlatımları sonrasında katılımcıların soru ve cevaplarının yanıtlanmasının ardından toplantı sona erdi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar'dan yurt açıklaması
Başkan Özçınar'dan yurt açıklaması
Kiraz'ın pazar yerinin üstü modern proje ile kapanıyor
Kiraz'ın pazar yerinin üstü modern proje ile kapanıyor