Advert

Delibalta'dan çifte teşekkür

Delibalta'dan çifte teşekkür
Delibalta'dan çifte teşekkür admin
Bu içerik 246 kez okundu.

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, Bozdağ'daki kayak merkezi ile Birgi'deki İslami İlimler Fakültesi konularında büyük payları bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile İzmir Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'a teşekkür etti.

Bozdağ Kayak Merkezi'nde çığ düşmesini önlemek için yapılan çalışmalar için Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Ödemişliler adına teşekkür eden Başkan Delibalta, Bozdağ Kayak Merkezi'nin Ödemiş'e ekonomik canlılık getireceğini söyledi.

Başkan Delibalta, ayrıca Ege Üniversitesi bünyesinde Birgi'ye kurulacak olan İslami İlimler Fakültesi'nin de AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın büyük katkılarıyla Ödemiş'e kazandırıldığını belirterek, "İslami İlimler Fükültesi, ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Bozdağ'daki katkılarından dolayı Sayın Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye ve fakülte konusundaki hassasiyeti nedeniyle Sayın Milletvekilimiz ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hamza Dağ'a teşekkür ederiz. Kadın ve gençlik kollarımız ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Durmak yok, hizmete devam" dedi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Saliha Özçınar’ın mutlu günü
Saliha Özçınar’ın mutlu günü
Genç başkan müjdeyi verdi
Genç başkan müjdeyi verdi