Advert

Kiraz'da muhteşem sünnet düğünü

Kiraz'da muhteşem sünnet düğünü
Kiraz'da muhteşem sünnet düğünü admin
Bu içerik 478 kez okundu.

Kiraz'da İbrahim ve Emine Demirci'nin biricik oğlu Ömer'in muhteşem sünnet merasimine oldukça kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Demirci ailesinin evinin önünde başlayan rüya gibi merasimde sünnet konvoyu, 85 Kır Düğün Salonu'nda son buldu. Burada Aşçı Sabahattin'in lezzetli yemekleri ve Kanat Organizasyon-Kamil Kanat'ın garson ekibi mükemmeldi.

Kiraz Çıraklık Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Demirci ve Kiraz Sağlık Meslek Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Emine Demirci'nin oğulları Ömer'in sünnet merasimine İlçe Emniyet Müdürü Ömüray Bozkurt, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şerif Emre Akın, müdür yardımcıları Gencay Bulut ile Yasemin Güvenç, Ceritler Okulu Müdürü Gülşah Akın, İzmir Bölge Hakemi Ahmet Şimşek, eski Milli Eğitim Müdürü Osman Yazıcı, eski Milli Eğitim Müdürü Yunus Ergin ve Çıraklık Eğitim Müdürü Mehmet Erdal katıldılar.

Ayrıca Kiraz'da 60 yıldır faaliyette bulunan Altın Kasap sahibi Mustafa Eseroğlu ile Ahmet Eseroğlu ve değerli eşi Ürgüplü İkizler Büfesi sahibi Engin Şahin ile eşi Vildan Şahin, Kiraz'ın sevilen eczacısı Kadriye ve eşi eski Belediye Başkan Adayı Ercan Ekici, Kiraz Deva Eczanesi'nin teknikeri Hakkı Şahin ile eşi, Alpay Polatkan ile eşi, Kiraz Esnaf Odası Başkanı Halit Özmen, Kiraz Esnaf Kefalet Başkanı Nasuh Coşkun, AK Parti eski Kadın Kolları Başkanı Ayfer Duran, ilçe dışından ve yurt dışından gelen misafirler Kiraz'ın sevilen veterineri hekimi Ömer Demirci ve eşi Mehtap Demirci geceye renk kattılar ve oyunlarıyla gecede damgasını vurdular.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette