Advert

ÖZCAN KAYMAK'TAN 2023 REÇETESİ

KİRAZ'IN SEVİLEN SİYASETÇİSİ, AK PARTİ KURUCULARINDAN, ÖNCEKİ BÜYÜKŞEHİR MECLİS ÜYESİ ÖNCEKİ TEŞKİLAT BAŞKANI ÖZCAN KAYMAK, AK PARTİ'NİN 2023 HEDEFİNİN REÇETESİNİ YAZDI

ÖZCAN KAYMAK'TAN 2023 REÇETESİ
ÖZCAN KAYMAK'TAN 2023 REÇETESİ admin
Bu içerik 253 kez okundu.

Semih Dursun: AK Parti'nin bugünkü durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Özcan Kaymak: AK Parti'de yıllarca gece gündüz demeden, yılmadan yorulmadan, zoru görünce  kaçmadan, fedakarca partimin çeşitli kademelerinde görev yaptım.  AK Parti; Türkiye'nin ufkunu açmış, Türkiye'yi bataklıktan kurtarmış, hayal bile edilemeyenlerini gerçek yapmış, halkıyla kenetlenmiş, siyasi bir parti olmaktan çıkmış ve milletin sinesinde yer tutmuştur. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile hizmetin adresi olan Sayın Binali Yıldırım'a ülkemize vermiş oldukları hizmetlerden dolayı minnettarım.

Semih Dursun: AK Parti'nin 2023 hedefinde sapma olacak mı yoksa hedefine hazır mı?

Özcan Kaymak: AK Parti'nin 2023 hedefine ulaşabilmesi için baştan aşağı kendini resetlemesi gerekiyor. Birçok hatanın gözden geçirilmesi kaçınılmaz olmuştur.

Semih Dursun: Bu konuda örnek verebilir misiniz?

Özcan Kaymak: Yukarıda Cumhurbaşkanımız canla başla, gecesini gündüzüne katarken teşkilatlar ise üzerindeki ölü toprağı nedeniyle uykuya dalmıştır. Halktan kopuk, halkın derdi ile dertlenmeyen, halka kapılarını kapatan, halka tepeden bakan, çıkar ve rant peşinde koşan, AK Parti anlayışını kaybetmiş, "Biz değil ben" diyen anlayış ve kadrolardan AK Parti'nin bir an önce kurtulması, AK Parti'nin omurgası olan, AK Parti'nin bugüne gelmesini sağlayan, menfaatsiz ve çıkarsız, milletin içinde olan dava adamlarını bulup diri ve güçlü bir şekilde 2023 hedefine ulaşması gerekiyor. İlçe binalarına kilit vuran, vaktini millete değil de kendi menfaat ve çıkarlarını gözetmek  için harcayanlar AK Partili değildir. AK Parti'nin bu tür 'AK Partililerden' kurtulması gerekiyor.

Semih Dursun: 14 yıldır AK Parti Kiraz’a ne verdi?

Özcan Kaymak: Kiraz ilçemiz, AK Parti hizmetlerinden yeterince yararlanamamıştır. Yine de fakülte, göletler, okullar, köprüler, yollar, halı sahalar ve buna benzer hizmetler gelmiştir. İşsizlik ve çözümsüzlük, Kiraz'ın kaderi değil. Daha çok kalkınmaya yönelik hizmetler olarak gençlerimizin  işsizlikten dolayı göç etmesine engel olmak gerekiyor. Bunlar için de ancak çözüm üreten kadrolarla, "Ben değil biz" diyen bir anlayışla hareket edilmesi gerekiyor.

Semih Dursun: İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin, Antalya ve Adana niçin kaybedildi?

Özcan Kaymak: Özünü yitiren, halktan uzaklaşan, halkın taleplerine, telefonlarına  ve sorunlarına  cevap vermeyen, haklı ve haksızı ayıramayan, Cumhurbaşkanımız Sayın Tayyip Erdoğan'ın  gölgesinde kendini vazgeçilmez sanan, her şeyi tozpembe gösteren, halkın gerçek sorunlarını  anlatmaktan kaçınan, "Siyasetin tek limanı ahlaktır" felsefesi dışına çıkarak benlik yapan, dedikoduyu meslek edinen, millete hizmet değil şov yapan kadrolardır bunun sorumlusu. Bundan dolayı seçimlerde kazanılması gereken  şehirler kaybedilmiştir.

Semih Dursun: Başkanım, halk tarafından sevilen bir siyasetçisiniz. Bundan sonraki siyasi hedefleriniz nelerdir?

Özcan Kaymak: AK Parti'nin kuruluşundan bu yana engelli olmama rağmen engellerin nasıl aşıldığını mücadele ve azimle gösterdim. Bundan sonraki süreçte partim hangi görevi verirse  milletime hizmet etmeye her daim hazırım. "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olmaktır"  düşencisiyle hareket eden bir siyasetçi olarak beni önceki dönemlerde meclis üyesi yapan Kiraz halkına çok teşekkür ederim. Bizi halkımızla buluşturan Kiraz'ın nefesi Doğuş Gazetesi ailesine sonsuz teşekkür ederim. Halka hizmet, Hakk'a hizmettir.

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendinden sosyal mesafeli köy: Lübbey
Kendinden sosyal mesafeli köy: Lübbey
Karakılçık buğdayından  ekmek yapılıyor
Karakılçık buğdayından ekmek yapılıyor