Advert

Muhteşem bir törenle erkekliğe adım attılar

Muhteşem bir törenle erkekliğe adım attılar
Muhteşem bir törenle erkekliğe adım attılar admin
Bu içerik 144 kez okundu.

Kiraz'da muhteşem sünnet merasimine büyük ilgi yaşandı. Sünnet konvoyu da muhteşemdi. Kiraz'da TEDAŞ'ın sevilen personeli Birol Yılmaz ile değerli eşi Hakikat Yılmaz'ın oğulları Kamil Kaan ve Çınar'ın erkekliğe ilk adımlarını attıkları görkemli sünnet, görülmeye değerdi.

Sünnet merasimine Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Belediye Başkan Vekili Cemil Savran, Başkan Vekili ve Meclis Üyesi Baki Yazan, Belediye Meclis Üyesi Turgut Pınar, eski Meclis Üyesi Ali Gürgen, Esnaf Odası Başkanı Halit Özmen, Belediye Fen İşleri Müdürü Erhan Göktaş, Kiraz Ülkü Ocağı Başkanı İskender Deveci, Zabıta Amiri Ali Gülmez, Kiraz Zabıtası Personeli Coşan Civan ile eşi Serap Civan, Kırköy Muhtarı Zeki Çatmacı, Arkacılar Muhtarı Hasan Akdemir, Kiraz Süt Birliği Başkan Yardımcısı Emin Sarı, CHP'li Belediye Meclis Üyesi Zafer Akçaylı, Kiraz Esnaf Odası Başkan Yardımcısı İsmail Tekbıçak ve Birol Yılmaz'ın TEDAŞ'tan ekip arkadaşları tam kadro katıldı.

Gecede 85 Orkestrası'nın birbirinden güzel eserleri, sünnet merasimine damgasını vurdu. Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da geceye renk kattı. Jadde Davet  Organizasyon da birbirinden güzel etkinliklerle geceyi şenlendirdi. Birol-Hakikat Yılmaz çifti, sünnet merasiminde kendilerini yalnız bırakmayan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Biz de Doğuş Gazetesi olarak erkekliğe ilk adımlarını atan Kamil Kaan ve Çınar Yılmaz'ın inşallah düğünlerini de görürüz.

 

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret