Advert

"Vatandaşlarımız için çalışıyoruz"

admin
Bu içerik 177 kez okundu.

Beydağ'a bağlı mahallelerin eksiklerinin giderilmesi yönündeki çalışmalara her geçen gün yenileri ekleniyor. Çeşitli mahallelerdeki son gelişmeleri aktaran Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, "Adaküre Mahallemiz Üçevler mevkiindeki vatandaşlarımızın yol talebini karşıladık. Karaoba Mahallemize iki adet bekleme durağı montaj işimiz yapılırken Sarıkaya Mahallemizin camiye ulaşan yoluna kilit parke taş döşeme işi tamamlandı. Aktepe Mahallemizde ise muhtarımızın yaklaşık 50 yıldır problem haline geldiğini belirttiği ve uzun yıllardır yapılmasını bekledikleri Çatal Sokak’ı genişletilerek kilit parke döşeme çalışmalarına başladık. Vatandaşlarımızın düğün merasim yerlerinin yıkama işlerini yaptık ve vatandaşlarımız için çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

Urla'daki yangına değindi

Hafta sonunda İzmir'in Urla ilçesinde çıkan yangın hakkında da duygularını dile getiren Başkan Yılmazlar, "Urla’daki orman yangınını kontrol altına almak için üstün çaba gösteren orman ekiplerinin Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Yangın halen kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Yangınlarda sadece ağaçlar yanmıyor; hayvanlarımız, ciğerlerimiz, yüreğimiz, bitki çeşitlerimiz, turizmimiz, geleceğimiz...
Pazar gününe denk gelen bu yangınlardan anlıyoruz ki bazı dikkatsiz vatandaşlarımızın ihmali çok tehlikeli. Herkese bu anlamda büyük sorumluluk düşüyor. Piknik yaptığımız zaman yaktığımız ateşin söndüğünden mutlaka emin olmalıyız. Yanık sigara izmaritleri ve cam kırıklarını ormana asla atmamalıyız. Doğamıza sahip çıkalım. Geçmiş olsun" şeklinde konuştu.

Arzu Keçeci

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret