Advert

Çalışmalar durmak bilmiyor

Çalışmalar durmak bilmiyor
Çalışmalar durmak bilmiyor admin
Bu içerik 189 kez okundu.

Beydağ'daki rutin belediye çalışmaları ile sosyal etkinlikler, tüm hızıyla sürüyor. Son faaliyetler hakkında bilgi veren Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, "Her yıl Çamlık Mahallemizin geleneksel olarak düzenlediği; incir, kestanenin bereketli olması, kestane dökümünün kazasız belasız yapılması, askere gidecek olan gençlerimizin sağ salim geri dönmeleri ve sofralarımızın her daim bereketli olması için Oyuk Dede’de kurban kesip dualar ettik. Tüm vatandaşlarımızla birlik beraberlik içinde piknik yaptık.

Akdeniz'in Sesi Engellilerle El Ele Sosyal Yardımlaşma Derneği adı altında ilçemize ziyarete gelen Hicran Cevahir ve eşi ile Nevzat kardeşimizin arabası çok eski olduğu için akülü, çok fonksiyonlu ve daha modern olan arabayı desteğimizle Nevzat’a hediye ettik.Hepimizin birer engelli adayı olduğunu unutmadan yaşamdaki engelleri kaldırmalı ve engelli kardeşlerimizin dayanağı olmalıyız.

Yağcılar Mezarlık Yolu kilit parke taş döşeme yapılan yerin beton işi, ilçemizdeki çöp konteynırlarının yıkanması ve dezenfekte  işlemleri, üretim yollarımızdaki ot ve çalıların temizlenmesi, merasim olan yerlerimizin arazözle yıkanması ve biçilen otların traktörle temizlenme işlemleri yapıldı" ifadelerini kullandı.

Özcan Çetin

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz yolunda feci kaza
Kiraz yolunda feci kaza
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor