Advert

Kirazlı çiftçiye özel anlaşma

Kirazlı çiftçiye özel anlaşma
Kirazlı çiftçiye özel anlaşma admin
Bu içerik 196 kez okundu.

Denizbank ve Kiraz Ziraat Odası arasında çiftçiler için önemli bir işbirliğine gidildi. Buna göre Üretici Kart ile 3 ay vade 0 faiz imkanı sunan anlaşma, Kiraz Ziraat Odası Başkanı Gürkan Okka ve Denizbank Kiraz Şubesi Müdürü Sercan Turhanlar tarafından imzalandı.

Milli mesele olarak ele aldığı tarımda Türkiye geneline yaygın 400'ün üzerinde şube ve 1000 kişilik uzman ekip ile hizmet veren Denizbank, Kiraz Ziraat Odası ile hayata geçirdiği iş birliği ile üreticilere sağladığı nitelikli hizmetin yelpazesini genişletiyor.

Üretici Kart ile 3 ay vade 0 faiz ile ödeme imkanı içeren iş birliğinin tanıtım toplantısı, Denizbank Kiraz Şube Müdürü Sercan Turhanlar'ın katılımıyla gerçekleşirken Denizbank'ın tarıma verdiği destek ve bu alandaki hizmetleri, detaylı şekilde ele alındı.

"Gayemiz, etkili çözümler üretebilmek"

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Denizbank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, üreticilerin hayatına mümkün olan en geniş çerçevede temas etmek için iş birliklerini yelpazesini genişletmekten mutluluk duyduklarını söylerken sözlerine şöyle devam etti: "Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak üreticinin her türlü ihtiyacında tüm kaynaklarımızla yanında olmayı, ihtiyaçlarına sahip çıkmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. Bugün Kiraz Ziraat Odası ile imza attığımız anlaşma ile bir kez daha çiftçimizin işine ve sektörümüzün geleceğine katkı sunacak bir güç birliğinin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz."

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Saliha Özçınar’ın mutlu günü
Saliha Özçınar’ın mutlu günü
Genç başkan müjdeyi verdi
Genç başkan müjdeyi verdi