Advert

Kirazlı üreticiler için çok önemli iş birliği

Kirazlı üreticiler için çok önemli iş birliği
Kirazlı üreticiler için çok önemli iş birliği admin
Bu içerik 290 kez okundu.

DenizBank ve S.S.İğdeli ve Çevre Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi arasında Üretici Kart için önemli iş birliği gerçekleştirildi. Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, S.S.İğdeli Ve Çevre Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile dokuz yıldır devam eden iş birliğini yenileyerek üretici kart ile ürün alımlarında 3 ay vade 0 faiz imkanı sunmaya devam ediyor.

 

Milli mesele olarak ele aldığı tarımda Türkiye geneline yaygın 400’ün üzerinde şube ve 1000 kişilik uzman ekip ile hizmet veren DenizBank, S.S.İğdeli Ve Çevre Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile hayata geçirdiği iş birliği ile üreticilere sağladığı nitelikli hizmetin yelpazesini genişletiyor.

 

Üretici Kart ile 3 ay vade 0 faiz ile ödeme imkanı içeren iş birliğinin tanıtım toplantısı, DenizBank Kiraz Şube Müdürü Sercan Turhanlar'ın da katılımıyla gerçekleşirken DenizBank’ın tarıma verdiği destek ve bu alandaki hizmetleri detaylı şekilde ele alındı.

 

“Gayemiz, çiftçilerimizin tüm ihtiyaçlarına

etkili çözümler üretebilmek”

 

Konuya ilişkin açıklamada bulunan DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan,  üreticilerin hayatına mümkün olan en geniş çerçevede temas etmek için iş birliklerinin yelpazesini genişletmekten mutluluk duyduklarını söylerken şöyle devam etti: “Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak üreticinin her türlü ihtiyacında tüm kaynaklarımızla yanında olmayı, ihtiyaçlarına sahip çıkmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. S.S.İğdeli Ve Çevre Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile imza attığımız anlaşma ile bir kez daha çiftçimizin işine ve sektörümüzün geleceğine katkı sunacak bir güç birliğinin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

 

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendinden sosyal mesafeli köy: Lübbey
Kendinden sosyal mesafeli köy: Lübbey
Karakılçık buğdayından  ekmek yapılıyor
Karakılçık buğdayından ekmek yapılıyor