Advert

Kiraz için kolları sıvadılar

Kiraz için kolları sıvadılar
Kiraz için kolları sıvadılar admin
Bu içerik 1224 kez okundu.

Usta gazeteci Semih Dursun ile Kirazlılar Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Kalaycı, Kiraz Öğretmenevi'nde buluşarak derneğin çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Dursun, Kalaycı'ya Kiraz'ın sesi olan Doğuş Gazetesi hediye etti.

Dernek Başkanı Ömer Kalaycı, "İzmir'de her ilin ve ilçenin derneği var, biz Kirazlıların da bir derneği olsun istedik. Arkadaşlarımızla bunu hayata geçirdik. Derneğimizin amacı; öğrencilerimize, hasta ve mağdur insanlarımıza sahip çıkmaktır. Bunun yanı sıra dayanışma sergileyerek Kirazlılara hem sosyal hem de eğitim alanlarında destek olarak ilçemizi tanıtmaktır" dedi. Kalaycı, Doğuş Gazetesi Bölge Temsilcisi Semih Dursun'a da ilçenin yerel gazetesi için teşekkür etti. Semih Dursun da, "Bu güzel derneği hayata geçirdikleri için Dernek Başkanı Ömer Kalaycı ve yönetim kuruluna başarılar dilerim" şeklinde konuştu.

Destek sözü verdiler

Kiraz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Saçlı Mahallesi Muhtarı Hulusi Çetin, Kirazlılar Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Kalaycı ile Kiraz Öğretmenevi'nde buluşarak derneğin çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Her iki başkan da Kiraz ve Saçlı'ya yapılabilecek çalışmalar hakkında birbirlerine destek sözü verdiler.

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes turuna  Kiraz'dan başladı
Küçük Menderes turuna Kiraz'dan başladı
Kiraz'ın su sorunu çözüme kavuşacak
Kiraz'ın su sorunu çözüme kavuşacak