Advert

Ödemiş Ticaret Odası'ndan öğrencilere eşofman yardımı

Ödemiş Ticaret Odası'ndan öğrencilere eşofman yardımı
Ödemiş Ticaret Odası'ndan öğrencilere eşofman yardımı admin
Bu içerik 216 kez okundu.

Ödemiş Ticaret Odası, geleneksel olarak yaptığı eğitim yardımlarına bu yıl da 912 öğrenciye eşofman takımı dağıtarak devam etti. Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, bu yıl da öğrencileri unutmadı. Oda, geleneksel yardımları kapsamında 912 ihtiyaç sahibi öğrenciye eşofman dağıttı.

Eriş, yaptığı açıklamada, "Her yıl olduğu gibi bu eğitim öğretim yılında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin odamıza sağladığı destekle temin edilen eğitim yardımları, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Ödemiş ilçe genelinde ilköğretim okullarında eğitim gören 912 öğrenciye dağıtılmak üzere eşofman takımları, Ödemiş Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yönetim kurulu üyelerimiz aracılığı ile teslim edildi.

"Önceliğimiz, insana yapılan yatırım"

İhtiyaç sahibi öğrenciler, okul müdürleri ve milli eğitim müdürlükleri tarafından belirlendi ve dağıtımı da buna göre yaptık. İhtiyaç sahibi herkese ulaşmaya çalıştık. Eğitim ve öğretime her yönden destek olmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın ihtiyaçlarını gidermek adına bu yardımları yapacağız. Bizim birinci önceliğimiz, insana yapılan yatırımdır. Amacımız; çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde iyi şartlarda yetişmesi için eğitim ve öğretimine devam etmesi için gerek altyapı gerek fiziki olarak okulların hazırlanmasıdır" dedi.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette