Advert

Kiraz'da cumhuriyet coşkusu

Kiraz'da cumhuriyet coşkusu
Kiraz'da cumhuriyet coşkusu admin
Bu içerik 441 kez okundu.

Kiraz'da Cumhuriyet Bayramı, 96. yılı coşkuyla kutlandı. Kiraz İlçe Stadyumu'ndaki törene Kaymakam Emin Kaymak, Belediye Başkanı Saliha Özçınar, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ali Gavgas, İlçe Emniyet Müdürü Faruk Kıran, Dokuz Eylül Üniversitesi Kiraz Veterinerlik Fakültesi Rektörü Ahmet Özbey, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak, İlçe Spor Müdürü Ahnet Orhan Erçelik, Milli Eğitim Şube Müdürü Cemal Gökçen, Tören Komutanı Mustafa Eroğlu, Halk Eğitim Müdürü Şerif Emre Akın, müdür yardımcıları Gencay Bulut ile Özlem Kavalcı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende bir konuşma yapan Kaymakam Emin Kaymak, vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutlayarak, "Bu günlere kolay gelmedik" dedi. Bayram sebebiyle yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrenciler, ödüllerini Cumhuriyet Savcısı Sedat Durmaz, Kaymakam Emin Kaymak ile Belediye Başkanı Saliha Özçınar'dan aldı. Öğrencilerin gösterileri de görülmeye değerdi. Okulların geçit töreni ile kutlamalar sona erdi.

Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreninin sunuculuğunu yapan Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Mustafa Düzyurt ve Pürlen Kaleli'ye, Gençlik Spor İlçe Müdürü Ahmet Orhan Erçelik ise YİBO beden eğitimi öğretmeni Fatih Kuru, Ali Badem, Zuhal Eroğlu, Ayşe Gacaroğlu, Kaan Koç, Mehmet Tel, Mutlu Öngören ve  Eyüp Can ile öğrencilere teşekkür etti.

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette