Advert

Çemberli Efe'den Soyer'e çağrı: "32 mahallesi susuz olan Kiraz'a bak"

Çemberli Efe'den Soyer'e çağrı:
Çemberli Efe'den Soyer'e çağrı: admin
Bu içerik 229 kez okundu.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e sitem ederek, “Kıbrıs’ı bırak, Kiraz’ın susuz 32 mahallesi ile ilgilen” dedi

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, AK Partili belediyelerin en iyi, hizmeti sunduğunu ileri sürerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Rabbim, bizi inşallah çoğaltsın ve herkese eşit hizmetler yapmamızı nasip etsin. Başkanlığımızdaki ikinci yılımız ve yaptığımız eşit hizmetleri herkese gösteriyoruz. Bayındır, Kınık ve Bergama’yı yeniden aldık ama daha önceden partimizin olduğu ilçelerde de görüyoruz ki en iyi hizmetleri bizim partimiz yapıyor.

Bir olursak, beraber olursak art niyet taşımadan en iyi noktaya partimizi emin olun taşırız. Biz, bir ve beraber olursak başarı da geliyor ve ilçelerimizi birer marka haline getiriyoruz. Bize teveccüh edip de bizi seçenlere de teşekkür ediyorum. Milyon bütçe ile aldığımız belediyenin bütçesini 41 milyona taşıdık. Dört belediye başkanımızla canı gönülden Ankara’yı yol ettik ve hizmetleri ilçelerimize getiriyoruz. Büyükşehir Yasası gibi bir engele rağmen hizmet getirmeye devam ediyoruz. Onlar vermiyorsa biz yine de yapmaya, çalışmaya ve hizmet getirmeye devam edeceğiz.

Büyükşehir Yasası ile çok zorlanıyoruz. Bunun yanında Büyükşehir Belediye Başkanımız, Kıbrıs ile ilgileneceğine gelsin Kiraz’da bulunan ve susuzluktan kavrulan 32 mahallemiz ile ilgilensin. Onlar yapmadıkça biz daha çok hırslanıyor ve çalışıyoruz. Salı günü Cumhuriyet Bayramı ve ben de şunu söylüyorum: Atatürk de bizim, bayrak da bizim, bu vatan da bizim. 29 Ekim’iniz de şimdiden kutlu olsun” diye konuştu.

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
"Siyasette yeni bir döneme girdik"