Advert

1500 öğrenciye Kızılay’dan yardım

1500 öğrenciye Kızılay’dan yardım
1500 öğrenciye Kızılay’dan yardım admin
Bu içerik 136 kez okundu.

Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi, yardıma muhtaç çocuklara kıyafet bağışında bulundu. Ödemiş Milli Eğitim Müdürlüğü ile okul müdürleri tarafından tespit edilen yardıma muhtaç çocukların kış dönemini rahat geçirebilmeleri adına Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi kolları sıvadı. Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi’nden edinilen bilgilere göre, 45 okula yardım yapılacağı bildirildi.

Türk Kızılayı Ödemiş Şube Başkanı Mahmut Badem ile yönetim kurulu üyeleri, dün İstiklal İlkokulu’nu ve beraberinde birçok okulu da ziyaret ederek okul müdürlerine yardım kolilerini teslim etti. Badem, ”Kızılay Haftası kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 45 okulda toplam 1500 öğrencimize kıyafet yardımı sağlıyoruz. İhtiyaç sahibi çocuklarımızın kışı biraz daha rahat geçirmeleri temel amacımız. Ben, desteği olan arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımın özverisi ve gayretiyle Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi’ni belli bir noktaya getirmeye çabalıyoruz” dedi.

”Yardıma muhtaç çocuklarımızı

desteklemeye devam edeceğiz”

 

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü listesinin tamamına destek olduklarını paylaşan Badem, ”Bundan sonraki dönemde de yardıma ihtiyacı olan çocuklarımızı desteklemeye devam edeceğiz. Okul yönetimlerinin müracaatları ile de biz sıkıntıları gidermeye çalışırız. Diğer taraftan Türk Kızılayı, imkanları çerçevesinde Kurban Bayramı'nda aldığı bağışlar kapsamında et dağıtmaya da devam ediyor. Ekibimiz, mahalle nerede olursa olsun hiçbir mesafe ayrımı yapmaksızın giderek et yardımı yapmaya çalışıyor” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette