Advert

”Bu etkinliğin sponsoru olmaktan onur duyduk”

”Bu etkinliğin sponsoru olmaktan onur duyduk”
”Bu etkinliğin sponsoru olmaktan onur duyduk” admin
Bu içerik 133 kez okundu.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yılı kapsamında Ödemiş Kaymakamlığı öncülüğünde Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) ile Ödemiş Halk Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliğiyle düzenlenen zeybek gösterisi, Türkiye’nin her yerinde yankı uyandırdı.

Etkinliğin sponsorluğunu üstlenen ve finansal desteğini de etkinlikten esirgemeyen Ödemiş Ticaret Odası, yapılan bu etkinliğin içinde bulunmaktan ve böyle güzel bir etkinliğe sponsor olmaktan onur duyduğunu belirtti.

ÖTO Başkanı Rıfat Eriş, Küçük Menderes Gazetesi’ne verdiği özel röportajda konuyla ilgili açıklamada bulunarak, ”Ödemiş’in adının böyle bir etkinlikle anılıyor olması, bizi çok mutlu etti. Oda olarak bize 'Bu işin en büyük mimarı' demek doğru olmaz. Bu işi organize eden, Ödemiş Kaymakamlığı'dır. Devamında Halk Eğitim Müdürlüğü’nün usta öğreticilerinin de bu işte çok büyük emeği var. Bu işe inanan ve güvenen hocalarımız, kendi ekipleriyle bu oyunu oynadı. Biz de sponsor olduk. Üzerimize düşen görev buydu.

"Bu patlamanın yaşanacağını biliyorduk”

Açıkçası bu fikir bize ilk söylendiğinde yurt genelinde etki edebilecek bir etkinlik olacağını ve çok konuşulacağını öngörmüştük. Yönetimdeki arkadaşlarım, 'Bu işin arkasında duralım' dedi. Hepimiz, bu patlamanın yaşanacağını biliyorduk. Kaymakamlığımız, etkinlik için gerekli güvenlik önlemleri ile beraber aksi bir durumda meydana gelebilecek her türlü olumsuzluk adına da önlemleri almış vaziyetteydi. Biz de onların teknik imkanlarını geliştirmek adına sponsorluğunu üstlendik. Ödemiş’in her zaman buna benzer konularla öne çıkması, bizi çok mutlu eder” şeklinde konuştu.

"Büyük bir alkış koptu”

Başkan Eriş; Kaymakamlık, ÖTO ile Ödemiş Halk Eğitim Müdürlüğü olarak etkinlik kapsamında birbirlerine destek oluşturan bir üçgen oluşturduklarının da altını çizerek, "Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından bize gelen bu teklif karşısında bu etkinliğin içerisinde bulunmaktan mutluluk duyacağımızı kendilerine de ifade ettik. Orada herkes, gönüllülük esası ile oynadı. O görsel şöleni sağlayan ve emeği geçen herkes, gönüllü olarak bu işi yaptı. Finansal destekle beraber bu etkinliğin klip çekimi ile ses sistemini biz sağladık. Bunun dışında etkinliğin farklı bir maliyeti  olmadı. Klip, çok güzel oldu. Geçtiğimiz meclis toplantımızda oda üyelerimize de klibi paylaşınca meclis sonu büyük bir alkış koptu” dedi.

Cumhuriyet mesajı verdi

Eriş, Cumhuriyetimizin 96. yılı kapsamında gazetemize özel şunları da söyledi: ”Türk milleti, yüzyıllardır bağımsızlığını, özgürlüğünü kan ve teriyle hak etmiş bir millet. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetimizi bize hediye etmiş olması, miras bırakmış olması Türk milletini daha aydın, daha medeni bir toplum haline dönüştürdü. Bizim de en büyük görevimiz, bu mirasa sahip çıkmaktır. Ödemiş Ticaret Odası olarak elimizden gelen imkan ve desteği daima sağlayacağız."

Özcan Çetin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
"Siyasette yeni bir döneme girdik"