Advert

Kadın girişimcilere başarılar dilediler

Kadın girişimcilere başarılar dilediler
Kadın girişimcilere başarılar dilediler admin
Bu içerik 147 kez okundu.

Ödemiş Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu'nun öncülüğünde Ödemiş Halk Eğitim Merkezi ve Torbalı İŞKUR ortaklığıyla kadınlara meslek edindirmek amacıyla süt ve süt ürünleri, peynir ustası yetiştirme kursu dün başladı. Ödemiş Belediyesi Salı Pazarı Kafeteryası’nın alt katında yapılacak eğitimler, yaklaşık dört ay ve toplamda 619 saat sürecek. 20 kursiyerin katılacağı eğitimi ziraat mühendisi Hayriye Akalın verecek. Eğitim sonunda kursiyerlere katılım sertifikası verilecek.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mualla Akgün , Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi ve Ödemiş Belediye Meclis Üyesi Tülin Bozoğlu, kurs başlangıcına katılarak kursiyerlere başarılar dilediler.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, kadınların çalışma hayatındaki yerinin önemini vurgularken bu kurs ile kadınlara meslek edindirmeyi amaçladıklarını ve kurs sonunda başarılı olan kursiyerlerin iş hayatında kendilerine daha kolay yer edinebileceğini düşündüklerini iletti. Kursların yapılacağı yerin tahsisi için de Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’e teşekkürlerini iletti.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
"Siyasette yeni bir döneme girdik"