Advert

Büyük Torbalı’dan tanışma ziyaretleri

Büyük Torbalı’dan tanışma ziyaretleri
Büyük Torbalı’dan tanışma ziyaretleri admin
Bu içerik 232 kez okundu.

Büyük Torbalı Gazetesi’nin genel koordinatörlüğünü Abdulvahap Olgun’dan devralan İsmail Atahan Keçeci, Torbalı ilçe protokolü ile tanışmak için ziyaretlere başladı. Yaptığı ziyaretler samimi bir havada geçen Keçeci, kurum ve şube müdürleri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Üç ay önce Büyük Torbalı Gazetesi Genel Koordinatörü olan İsmail Atahan Keçeci, gazetenin 22 yıllık tarihinde kısa sürede önemli değişiklere imza attı. Gazetenin çalışma ofisini daha geniş ve ferah olan yeni bir adrese taşıyan Büyük Torbalı Gazetesi Genel Koordinatörü İsmail Atahan Keçeci, sayfaları da renklendirerek gazetenin çehresini değiştirdi. Torbalı başta olmak üzere İzmir haberlerine de yer vermeye başlayan Keçeci, taşınma işleminin tamamlanmasının akabinde ziyaretlerine başladı.

Olumlu tepkiler gelmeye başladı

Gazetenin yeni genel koordinatörü İsmail Atahan Keçeci'nin ilk ziyaret ettiği isim ise Torbalı Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Topçu oldu.  Hastanede verilen hizmetler hakkında bilgi alan Keçeci, hastanenin sorunlarının çözümüne yönelik her türlü desteği vereceğini vurguladı. Ziyaretlerin ikinci durağı ise Torbalı Ticaret Odası oldu. Keçeci, Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun ve Genel Sekreter Bahadır Yılmazer ile görüştü.  Olgun, yaptığı kısa açıklamada, "İsmail Bey, medya sektörüne yabancı bir isim değil. Çalışmalarında başarılı olacağına inanıyorum" dedi.

Keçeci, daha sonra Orman Fidanlığı Müdürü Hasan Özşahin, Torbalı İlçe Mal Müdürü Kifayet Taş, Kütüphane Müdürü Gülderen Yılmaz, İlçe Nüfus Müdürü Gökhan Yavaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Ökmen ve GDZ Elektrik Torbalı İlçe Müdürü İbrahim Gürgen'i de aynı gün makamında ziyaret ederek tanışma ziyaretlerine hızlı bir başlangıç yaptı.

Tarafsız gazete vurgusu yaptı

Yaptığı ziyaretlerde sektöre yabancı olmadığını ifade eden İsmail Atahan Keçeci, "Medyaya yabancı değiliz. Büyük Torbalı ile birlikte yönetimimde üç farklı gazete oldu. Ayrıca TV9 İzmir kanalımız ile görüntülü haber ve programlar da yapıyoruz. Torbalı, giderek büyüyen bir ilçe. Medya sektöründe güzel işlere imza atıp tarafsız bir gazete olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret