Advert

Başarının vazgeçilmez adresi Ceritler İlk ve Ortaokulu

Başarının vazgeçilmez adresi Ceritler İlk ve Ortaokulu
Başarının vazgeçilmez adresi Ceritler İlk ve Ortaokulu admin
Bu içerik 412 kez okundu.

Kiraz Ceritler İlkokulu ve Ortaokulu, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı'nda Okul Müdürü Gülşah Akın ile değerli, fedakar, çalışkan öğrenci ve öğretmenleriyle çıtasını her geçen gün yükseltiyor. Okul Müdürü Gülşah Akın, müdür yardımcıları ve değerli öğretmenleriyle canla başla çalıştıklarını belirterek şunları söyledi: "Taşı delen suyun kuvvetli değil, damlaların sürekliliğidir felsefesiyle 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı'na dair hedefimiz, mevcut başarıyı artırarak devam ettirmektir. Okul içi birlik, beraberlik ve dayanışma kültürü, var olan başarıya temel teşkil ediyor. Öğrenci, öğretmen, veli ve idare iş birliği ile daha nice başarılara imza atacağız.

Başarımızı öğretmenlerimizin özverili ve öğrencilerin çalışmaya heveslendirici yaklaşımlarına, motivasyona dayalı rehberlik hizmetine ve ihtiyaçlarına anında cevap veren idare anlayışına borçluyuz. Bu sebeple başta öğretmen arkadaşlar olmak üzere emeği geçen tüm personele, okulumuza maddi manevi desteklerini esirgemeyen Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak'a, Belediye Başkanımız Saliha Özçınar'a, Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ak'a sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz."

Doğuş Gazetesi olarak bu güzel tablonun oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Kiraz Ceritler İlkokulu ve Ortaokulu'nun başarılarını artırarak devamını diliyoruz.

Haber Resim Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret