Advert

Doğancılar'da kolej gibi okul

Doğancılar'da kolej gibi okul
Doğancılar'da kolej gibi okul admin
Bu içerik 706 kez okundu.

Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar ile İl ve Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak, şube müdürleri Şinasi Akgün ve Cemal Gökçe'nin katkıları ile Kiraz'ın Doğancılar mahallesinde 9 Eylül tarihinde hizmete açılan 15 Temmuz Şehitleri İlkokul ve Ortaokulu'nun kurulumu, Okul Aile Birliği, Mahalle Muhtarı Yaşar Tilkici ve ilçenin ileri gelen hayırseverlerinin destekleri, Okul Müdiresi Sakine Kılıç'ın başarılı çalışmaları ve fedakar öğretmenlerinin destekleri ile tamamlandı.

Gözden ırak olan okul,çalışkan ve işini çok seven Okul Müdiresi Sakine Kılıç ve başarılı öğretmenleri sayesinde gönüllerden de uzak değil. İlçe merkezine 30 kilometre uzaklıkta olan ve Doğancılar Mahallesi'nde yeni açılan 15 Temmuz Şehitleri İlk ve Ortaokulu,taşıma kapsamına alınan, yemekli, 250 öğrenci kapasiteli, kolej havasında bir okul oldu. Bölgesinde başarı çıtasını en üstlere taşıyacak olan Doğancılar 15 Temmuz Şehitleri İlk ve Ortaokulu, kaliteli eğitim öğretim hizmeti veren bir okul haline geldi. Okul Müdiresi Sakine Kılıç, "Okulumuzda geleceğimizin temel taşı öğrencilerimize en iyi eğitim-öğretim hizmetini vererek topluma bilgili, çağdaş, sosyal ve kültürel değerlerine sahip çıkan, saygılı ve başarılı bireyler kazandırmayı hedefliyoruz" dedi.

Doğuş Gazetesi olarak bu güzel tablonun oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Doğancılar 15 Temmuz Şehitleri İlk ve Ortaokulu'nun başarılarını artırarak devamını diliyoruz.

 

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide