Advert

Gıda üreticilerine avantajlı protokol

Gıda üreticilerine avantajlı protokol
Gıda üreticilerine avantajlı protokol admin
Bu içerik 208 kez okundu.

Küçük Menderes Gıda Üreticileri Derneği ile İzmirGaz arasındaki protokolün imzaları, 11 Aralık 2019 tarihinde İzmirGaz Genel Müdürlüğü binasında atıldı. Protokol, Küçük Menderes Gıda Üreticileri Derneği üyelerine özel olup 1 Ocak 2020-31 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli olacak. Protokol kapsamında dernek üyelerine özel olarak abonelik ücreti ve güvence bedeli üzerinden %30'a kadar indirim sağlanırken bu bedellerin de anlaşmalı banka kredi kartları ile 3 ve 6 taksit imkanı sunulmaktadır.

İzmirGaz Genel Müdürü Ali Yetik, dernekle böyle bir protokol yapılmasından çok memnun olduğunu belirterek yapılacak olan çalışma ve projelerle uzun süreli olarak benzer işlerde Küçük Menderes Gıda Üreticileri Derneği ile ortak işler yapmak istediklerini belirtti.

İmza töreninde Küçük Menderes Gıda Üreticileri Derneği Başkanı Celal Uysal, İzmirGaz Genel Müdürü Ali Yetik, İzmirGaz Genel Müdür Yardımcısı Cebrail Özdemir, İzmirGaz Kurumsal İletişim Müdürü Necdet Ulusan, Küçük Menderes Gıda Üreticileri Derneği Genel Sekreteri Onur Yumlu, Küçük Menderes Gıda Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Demirer hazır bulundular.

Küçük Menderes Gıda Üreticileri Derneği Başkanı Celal Uysal protokol imzası sonrasında, “Ödemiş’te ve Küçük Menderes Havzası içerisinde iş yerine doğalgaz bağlatmak isteyen tüm gıda üreticisi firmalarımız, derneğimize üye olarak bu avantajlı indirimlerden faydalanabilir. Her zaman gıda üreticisinin yanında olup katma değer sağlayabilmek için bu tür birçok proje ve protokolle üreticinin yanında olacağız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret