Advert

Katil ve yardımcıları cezaevine gönderildi

Katil ve yardımcıları cezaevine gönderildi
Katil ve yardımcıları cezaevine gönderildi admin
Bu içerik 245 kez okundu.

Torbalı'da İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fuat Mehmet Park ve Dr. Harun Gülcemal'in eşi Hatice Gülcemal'i tabancayla vurarak öldüren, polis memuru Yaşar Kahırlı'yı da yine tabancayla vurarak ağır yaralayan zanlı Enver Yıldız ve ona yardım ettiği iddia edilen iki şüpheli, sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.

Torbalı ilçesi, 29 Aralık 2019 tarihinde çifte cinayetle sarsılmıştı. İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fuat Mehmet Park ve Dr. Harun Gülcemal'in eşi Hatice Gülcemal silahla öldürülmüştü. Polis memuru Yaşar Kahırlı'yı da yaralayan katil zanlısı Enver Yıldız ve ona yardım ettiği iddia edilen iki şüpheli, İzmir Emniyet Müdürlüğü'nün çalışmaları sonucunda yakalanmıştı. Katil zanlısı ve ona yardım ettiği iddia edilen iki şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı. İzmir Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'nde işlemlerinin tamamlanmasının ardından Torbalı Adliyesi'ne sevk edilen katil ve iki şüpheli, çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine konuldu.

İşte cinayetlerin detayları

Geçtiğimiz 29 Aralık gecesi Torbalı ilçesi, ardı ardına işlenen iki cinayet ve bir polis memurunun vurularak ağır yaralanmasıyla dehşeti yaşamıştı. Aynı gün saat 21.00 sıralarında Torbalı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fuat Mehmet Park, katil zanlısı Enver Yıldız tarafından evinin önünde tabancayla vurulmuş ve hayatını kaybetmişti.

İzmir polisi, İlçe Sağlık Müdürü Park'ın olayını araştırırken ikinci bir cinayet haberi ise ilçeye bağlı Alpkent Mahallesi 1032 Sokak'ta meydana gelmişti. Park'ı öldürdükten sonra katil zanlısı, Harun Gülcemal'in eşi Hatice Gülcemal'i de silahla vurarak öldürmüş ve Dr. Harun Gülcemal'e tehditle ATM'den 1500 TL para çektiren zanlı olay yerinden kaçmıştı.

Polis memurunu da vurdu

Polis memuru Yaşar Kahırlı'yı da vuran katil, daha sonra polisin operasyonuyla yaralı olarak yakalanmıştı. Zanlı Enver Yıldız, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'nde sorguya alındı. Her şeyi itiraf eden zanlı, daha sonra Torbalı Adliyesi'ne sevk edildi. Enver Yıldız, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret