Advert

Hayatı kabusa dönünce 100 kilodan fazla verdi

Hayatı kabusa dönünce 100 kilodan fazla verdi
Hayatı kabusa dönünce 100 kilodan fazla verdi admin
Bu içerik 193 kez okundu.

Kiraz'da yaşayan Faruk Ege (27), mide küçültme ameliyatı sonrası sporla birlikte dört yılda 245 kilodan 120 kiloya düştü. Epilepsi hastası Ege, aşırı kilosu nedeniyle günlük hayatında sıkıntılar yaşamaya başladı. Güçlükle yürüyebilen, oturup kalkarken zorlanan genç adam, arkadaşları tarafından gezi gibi aktivitelere de davet edilmemeye başlayınca zayıflamaya karar verdi. Ege, dört yıl önce mide küçültme ameliyatı oldu.

"Zayıflama sürecim devam ediyor"

Ameliyatın ardından düzenli olarak yürüyüşe başlayan Faruk Ege, dört yılda 245 kilodan 120 kiloya düştü. Artık yüzü gülmeye başlayan Faruk Ege, "2010 yılında trafik kazası geçirdim. O tarihten sonra kilo almaya başladım ve 245 kiloya kadar çıktım. 2016 yılında mide küçültme ameliyatı oldum. Zayıflama sürecim devam ediyor. Daha da kilo vereceğime inanıyorum" dedi.

"Fakirlik maaşı alıyorum"

Şu an işsiz olduğunu belirten Faruk Ege, "Şu an çalışamıyorum. Fakirlik maaşı alıyorum. Bu para yetmediği için Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, bana yardımcı oluyor. Beni Kiraz'da bir otele yerleştirdiler. Kimsem olmadığı için orada kalıyorum. Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza sonsuz teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
"Siyasette yeni bir döneme girdik"