Advert

CHP Kiraz Gençlik Kolları'na fişek gibi aday

CHP Kiraz Gençlik Kolları'na fişek gibi aday
CHP Kiraz Gençlik Kolları'na fişek gibi aday admin
Bu içerik 299 kez okundu.

CHP Kiraz Gençlik Kolları'nın başkanlığına aday olan İbrahim Sevgi, konu hakkında bir açıklamada bulundu. Sevgi, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Geçmişten aldığımız mirasla yeni bir hikaye için yola çıkıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün 'Siz yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmaz' sözlerini ilke edindik.

İlke ve inkılaplarımızın izinde partimizin iktidar hedefinde başlattığımız bu hikayeye yorulmadan omuz omuza hep birlikte devam etmek istiyoruz. Asla 'ben' diyerek yola çıkmam. 'Biz', birlikte her platformda en ön saflarda mücadele etmek istiyoruz.

Birlikte Kiraz anlayışımızla, onurla, gururla ve yepyeni projeler ile yeni bir döneme hazırlanıyoruz. Kiraz'ımıza dalga dalga bu mücadeleyi yaymak, benim için de çok büyük bir şereftir. Bu hedeflerim doğrultusunda gençlik örgütümüz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda daha güçlü ve iktidar yolumuzun genç kadrolarını kurmak için Cumhuriyet Halk Partisi Kiraz Gençlik Kolları Başkanlığı'na adayım. Değerli gençlik örgütümüzün desteğiyle hep birlikte Kiraz siyasetine yön vermeye hazırız. Saygı ve sevgilerimle."

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret