Advert

CHP Kiraz Gençlik'te Serkan Barut yeniden aday

CHP Kiraz Gençlik'te Serkan Barut yeniden aday
CHP Kiraz Gençlik'te Serkan Barut yeniden aday admin
Bu içerik 312 kez okundu.

CHP Kiraz Gençlik Kolları Başkanı Serkan Barut, yaptığı açıklama ile göreve tekrar aday olduğunu belirtti. Açıklamasında Barut, şu ifadelere yer verdi: "Atatürk’ün izinden daima doğrunun yanında ilerleyen biz Cumhuriyet Halk Partisi’nin genç neferleri, ne olursa olsun her zaman partimizin yanında ve destekçisi olduk. Genel ve yerel seçimlerde elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışarak partimizi bir adım nasıl ileriye taşırız anlayışı ile ilerledik. Menfaat gözetmeksizin her zaman partimizin bayrağını salladığımız Gençlik Örgütümüz ile birlikte güzel etkinliklerin altına imzamızı attık. Kendilerine ayrıca saygılarımı şükranlarımı sunuyorum.

06.02.2020 tarihinde gerçekleşecek olan Gençlik Kolları Olağan Kongresi'nde PARTİMİN bir adım daha ileriye gitmesi için Cumhuriyet Halk Partisi'nin bayrağının yerelde ve genelde dalgalanması adına ADAY OLMA kararına varmış bulunmaktayım. Gençlik Kolları Olağan Kongresi'nde aday çıkacak genç arkadaşlarıma bu süreçte başarılar dilerim.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları olarak her zaman bir adım ileriye gidip yönetimim ve genç arkadaşlarımız ile birlikte durmadan, yorulmadan çalışacağımıza can-ı gönülden inanıyorum ve sözünü veriyorum.

Emeğin kutsal bir değer olduğu anlatılmadıkça; insanlık için, toplum için emek harcanması gerektiği ruhlara yerleştirilmedikçe geleceğimiz karanlıktır.

Saygılarımı, şükranlarımı sunuyorum."

 

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
"Siyasette yeni bir döneme girdik"