Advert

Sarı Fırtına Günay Delikan eski hocasıyla hasret giderdi

Sarı Fırtına Günay Delikan eski hocasıyla hasret giderdi
Sarı Fırtına Günay Delikan eski hocasıyla hasret giderdi admin
Bu içerik 375 kez okundu.

Kiraz'ın efsane futbolcusu ve sarı fırtınası Günay Delikan, efsane hocasıyla 20 yıl sonra Kiraz Spor Kompleksi'nde buluştu. Kiraz'a bağlı Karaburç kökenli efsane futbolcu Sarı Fırtına Günay Delikan, "Eski hocam Semih Dursun ile Kiraz İlçe Sahası'nda buluşarak hasret giderdik. Eski günlerimizi yad ettik" ifadelerini kullandı.

Şu an Sakarya Sait faik Abasıyanık Ortaokulu'nda beden eğitimi öğretmenliği yapan Delikan, görev yaptığı ortaokulda başarıdan başarıya koşturtuyor. Okul Müdürü Recep Almaz, "Öğretmenimden çok memnunum. Okulumuza katkılarından dolayı teşekkür ederiz" diye konuştu.

Eski hocası Semih Dursun da, "Kiraz'ın Karaburç mahallesinden yetişen Sarı Fırtına, Kirazspor'da da fırtına gibi, rüzgar gibi oyumcumdu. Onunla her zaman gurur duyarım. Allah, yolunu açık etsin. Ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. Sarı Fırtına Günay Delikan futbolcumla Kiraz olarak her zaman gurur duyuyoruz" dedi.

Küçük Menderes Doğuş Gazetesi olarak ortaokulunu başarıdan başarıya koşturan eğitimci futbolcumuz Günay Delikan'ın başarıların devamını dileriz.

Semih Dursun

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette