Advert

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen Kiraza çıkartma yaptı

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen Kiraza çıkartma yaptı
İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen Kiraza çıkartma yaptı admin
Bu içerik 446 kez okundu.

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen, Kiraz İlçe Müdürü Engin Özpınar ile Aykanlar Mandıra ve Yazanlar Tarım'ı ziyaret etti. İlk olarak Aykanlar Mandıra'ya giden Özen ile Özpınar, burada Ali Aykan'ı ziyaret ederek işletmeyi gezip ürünler hakkında bilgiler aldılar. Daha sonra ise Yazanlar Tarım'daki patates işletmesini de ziyaret ettiler. Tesisin sahipleri Celal Yazan ve Baki Yazan'dan bilgi alarak Türkiye'nin her bölgesine patates gönderen işletmeyi gezdiler. Ali Aykan ve Baki Yazan, "Bizi onurlandıran müdürlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz" dediler.

Bu ziyaretlerin ardından veteriner hekim Erol Çomak'la birlikte Karaburç Mahallesi'ne giderek burada vatandaşlarla sohbet eden İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen ve Kiraz İlçe Tarım ve Orman Müdürü Engin Özpınar, burada vatandaşlara hükümetin teşvikleri ile ilgili açıklamalarda bulundular ve vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.

Konu ile ilgili Erol Çomak, "İzmir İl Müdürümüz Mustafa Özen'i Kiraz İlçe Müdürümüz Engin Özpınar ile birlikte Karaburç mahallemizde misafir ettik. Müdürümüzü her zaman Kiraz'da görmekten büyük onur duyarız, teşekkürler" dedi.

Haber Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar'dan yurt açıklaması
Başkan Özçınar'dan yurt açıklaması
Kiraz'ın pazar yerinin üstü modern proje ile kapanıyor
Kiraz'ın pazar yerinin üstü modern proje ile kapanıyor