Advert

Kiraz'da eğlencenin yeni merkezi müthiş bir açılışla hizmete girdi

Kiraz'da eğlencenin yeni merkezi müthiş bir açılışla hizmete girdi
Kiraz'da eğlencenin yeni merkezi müthiş bir açılışla hizmete girdi admin
Bu içerik 222 kez okundu.

Kiraz'da eğlencenin tek adresi Arena Game Center, muhteşem bir açılışla hizmete girdi. Oyun merkezinin açılışı; Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak, önceki dönem Büyükşehir Meclis Üyesi Özcan Kaymak, Avşaroğlu Ticaret'in sahibi Mehmet Emin Avşar ile Esnaf Odası Başkanı Halit Özmen tarafından dualarla birlikte gerçekleştirildi.

CHP İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya, CHP İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Devrim Kaya, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Barut, CHP İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Sevgi, Veteriner Hekim Ercan Ekici, Kiraz Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şerif Emre Akın müdür yardımcıları Gencay Bulut ile Özlem Kaval, Kiraz Çok Program Anadolu Lisesi Müdürü Durmuş Balcı ile Müdür Yardımcısı Kürşat Okka, AK Parti Gençlik Kolları'nın eski başkanı Erman Aktaş, Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi Personeli Özcan Çolak da açılışta yer alan isimler arasındaydı.

İş yeri sahipleri Muhammet Kaymak ile Ali Göktürk, "Başta Sayın Kaymakamımız Emin Kaymak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak, Esnaf Odası Başkanı Halit Özmen'e ve açılışımızı onurlandıran değerli tüm katılımcılara teşekkür ederiz" dediler.

Açılışın ardından Kaymakam Emin Kaymak ile eski Büyükşehir Meclis Üyesi Özcan Kaymak'ın yaptıkları masa hokeyi maçı berabere bitti. Mücadele, izleyicilerden büyük alkış aldı. Kaymakam Emin Kaymak, "Bu iş yeri, ilçemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
Kiraz'ın yeni kaymakamı görevine başladı
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette