Advert

Egelileri oylamaya davet ettiler

Egelileri oylamaya davet ettiler
Egelileri oylamaya davet ettiler admin
Bu içerik 137 kez okundu.

Küçükbaş Canlı Hayvan Etkinliği'nin hangi bölgede yapılacağının belirlenmesi için geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yapılan anket, on gün sonra sona erecek. Bursa'nın İnegöl ilçesi ile Ödemiş'in baş başa gittiği oylama hakkında konuşan Ödemiş Küçükbaş Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Derneği Başkanı Murat Cansız ve İkinci Başkanı Nihat Karcı, tüm havzaya ve Ege Bölgesi'ndeki hemşerilerine çağrıda bulundu.

Cansız, "Derneğimiz, iki yıldır Ödemiş'te faaliyet göstermekte. Bu iki yıl içinde de şimdiye kadar hayvancılıkla ilgili yapılan tüm fuarlara katılım sağladık. Bunun sonrasında da Küçükbaş Canlı Hayvan Etkinliği'nin Ödemiş'te yapılması gerektiğini düşündük. Bu sene de Ödemiş Belediye Başkanımız Mehmet Eriş'in desteğiyle çalışmalarımıza start verdik. Bu etkinliğin kendisinde yapılmasını isteyen çok fazla ilçe var. Bu ilçelerin içinde de Ödemiş öne çıktı. Hak yememek adına bir oylama oluşturduk ve bu oylamada da Bursa-İnegöl'le yarışıyoruz. Kazanacağımıza eminiz" dedi.

Karcı ise, "Bu etkinliğin Ödemiş'te gerçekleştirilmesi, bizim için çok önemli. Yalnızca Ödemiş değil, Ege Bölgesi'ni oylamaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

"Herkesin desteklerini bekliyoruz"

Cansız, etkinliğin Ödemiş’te yapılmasının havzaya da çok büyük artı değer katacağının altını çizerek şunları söyledi: "Ödemiş ve küçükbaş hayvancılık, bu oylama sürecinde aslında kazandı. Hasan Tahsin'i herkes bilir. İşgal ordusuna ilk kurşunu atarak kurtuluş mücadelesini başlatmıştır. Şu anda benzeri bir heyecanla tüm Ödemiş hatta Ege halkı birbirine kenetlendi, oylamaya katıldı. Bunu başarmak, en az etkinliğin burada yapılması kadar önem taşıyor. Oylamaya katılmayan herkesin desteklerini bekliyoruz. Ödemiş'imiz ve havzamız için böyle bir etkinlik, bambaşka şeyler kazanacağımız anlamına geliyor." 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
"Siyasette yeni bir döneme girdik"