Advert

Başkan Eriş'ten Mendegüme turu

Başkan Eriş'ten Mendegüme turu
Başkan Eriş'ten Mendegüme turu admin
Bu içerik 190 kez okundu.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, geçtiğimiz günlerde ilçenin güneyinde yer alan ve Mendegüme olarak bilinen mahalleleri ziyaret etti. İlk olarak Çayır Mahallesi'ne giden Başkan Eriş, trafik kazasında yaşamını yitiren Safiye Taş'ın ailesine taziyede bulundu ve "Çayırlı hemşehrimiz Birol Taş'ın annesi, Çayır Mahallesi Muhtarımız Sayın Sadettin Günay'ın ve İlhan Aksu kardeşimizin kayınvalidesi Safiye Taş'ın yüreğimizi yakan trafik kazasında vefatı üzerine taziye ziyaretinde bulunduk. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz" dedi.

Buradan Hamamköy'e geçen Başkan Eriş, "Hamamköy Mahalle Muhtarımız Sayın Mehmet Gelen'e ve değerli hemşehrilerimize yakın ilgileri için teşekkür ediyorum. Hamamköy'de hem çalışmalarımızı yerinde inceledik hem de talepleri aldık" şeklinde konuştu.

Misafirperverlik teşekkürü

Eriş, daha sonra Güney ve Küçükören mahallelerine de gitti. Buradaki temasları hakkında bilgi veren Başkan Eriş, "Aydın Dağları'nın bağrındaki bereketli topraklarımızda üretim hep sürsün diye emek veren hemşehrilerimizle bugünü tamamladık. Güney Mahallemizde Muhtarımız Sayın Rıfat Güner ile hemşehrilerimizi dinledik. Küçükören Mahallemizde 7'den 70'e hemşehrilerimizin yakın ilgisi ile karşılaştık. Misafirperverlikleri için Hamamköy, Güney, Küçükören ve Çayır'daki hemşehrilerimize teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret