Advert

İYİ Parti'de Halit Demir güven tazeledi

İYİ Parti'de Halit Demir güven tazeledi
İYİ Parti'de Halit Demir güven tazeledi admin
Bu içerik 173 kez okundu.

İYİ Parti Kiraz İlçe Kongresi'nde mevcut başkan Halit Demir, delegelerin oylarının tamamını alarak güven tazeledi. Kiraz Belediyesi Şehir Salonu'nda yapılan olağan kongre, yoğun bir katılımla gerçekleşti. Kongreye İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, GİK Üyesi Cem Özdemir, İl Başkan Yardımcısı Şakir Genç, İl Başkan Yardımcısı Ebru Candaş, Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Avşar, CHP İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Devrim Kaya, CHP İlçe Sekreteri Özgür Korkmaz, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Yasemin Bayram, Başkan Yardımcısı Fatma Karabulut, Esnaf Odası Başkanı Halit Özmen, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Nasuh Coşkun, DP eski ilçe başkanı ve Belediye Meclis Üyesi N.Ferit Gökçe, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, partililer ile vatandaşlar katıldı.

Kongrede güven tazeleyen Halit Demir, "Partililerime beni tekrar bu göreve layık gördükleri için teşekkür ederim. İYİ Parti'nin bayrağını Kiraz'a dikeceğiz. İYİ Parti, Kiraz'da her zaman milletin sesi olacaktır, buna söz veriyoruz. Kirazlıları cesur yürekli Genel Başkanımız Meral Akşener ile buluşturacağız. Kiraz da iyi olacak" dedi.

İlçe Yönetim Kurulu şöyle oluştu: Başkan Halit Demir, İbrahim Esen, Şükrü Alcı, Fatma Kanat, Dilek Demir, Öznur Afacan, Şahin Nagaş, Serdar Tekbıçak, İbrahim Özcan, Nafi Yıldırımlı, Dündar Hancı, Halil Besci, Mesut Günay, Adem Kuş, Fırat Tırpan, Metin Tuncer, Gülçin Darman, Yunus Kırmızı, Yusuf Duran.

İl delegeleri ise Halit Demir, Fatma Kanat, Şükrü Alcı, İbrahim Esen, İbrahim Özcan ve Serdar Tekbıçak şeklinde belirlendi.

Haber: Resim Semih

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide