Advert

Günlüce'de anlamlı yarış

Günlüce'de anlamlı yarış
Günlüce'de anlamlı yarış admin
Bu içerik 102 kez okundu.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi anısına 15 Mart Pazar günü Ödemiş'e bağlı Günlüce Mahallesi'nde rahvan at yarışları düzenlenecek. Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu ve Ödemiş Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleşecek yarışlar için Geleneksel Ata Sporları Yarış ve Oyun Alanı'nda hazırlıklar devam ediyor.

 

Ödemiş'te atlar, tüm şehitlerimiz ve 18 Mart Çanakkale Zaferi anısına rahvan koşacak. Şehitlerimiz anısına mevlit okutulup pilav ikramının yapılacağı yarışlar, 15 Mart Pazar günü saat 10.00'da başlayacak. Günlüce Mahallesi'ndeki Ödemiş Belediyesi Geleneksel Ata Sporları Yarış ve Oyun Alanı'nın ev sahipliği yapacağı yarışlar için son hazırlıklar yapılıyor.

 

Ödemiş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yarışların en iyi şekilde gerçekleşmesi adına pistte düzenlemelerini tamamlarken yarış alanı çevresindeki çitler de kontrol ediliyor. Tüm Ödemişlerin davetli olduğu yarışların tertip komitesinde Ödemiş Efeler At Yetiştiricileri ve Binicilik Spor Kulübü Başkanlığı ile Ödemiş Rahvan At Yetiştiriciliği ve Binicilik Spor Kulübü Derneği yer alıyor.

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendinden sosyal mesafeli köy: Lübbey
Kendinden sosyal mesafeli köy: Lübbey
Karakılçık buğdayından  ekmek yapılıyor
Karakılçık buğdayından ekmek yapılıyor