Advert

Büyükşehir'den Kiraz'a tam destek

Büyükşehir'den Kiraz'a tam destek
Büyükşehir'den Kiraz'a tam destek admin
Bu içerik 180 kez okundu.

CHP Kiraz İlçe Gençlik Kolları Köy Komisyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Emre Sert, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ilçeye bağlı Aydoğdu Mahallesi'nde yaptığı çalışmaları anlattı. Konu ile ilgili Sert, şunları söyledi: "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya, İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürümüz İlkay Teker ve Gençlik Kolları Başkanı Serkan Barut'a mahallemize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim. Aydoğdu Mahallemize Gençlik Kolları Başkanı Serkan Barut ile yapılan çalışmalarımızda iki adet kapalı durak kazandırdık. Büyükşehir Belediyesi tarafından şarampol temizliği ve parke taş döşemesi ile bir adet sondaj çalışması yapıldı. Ayrıca yardıma ihtiyacı olan kişileri tespit edip yardım ve erzak dağıtımı yaptığı, Aydoğdu'ya desteklerini esirgemediği  için de İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederim.

Nihai ve şifahi izinleri ile görüşmeleri sağladıktan sonra CHP Kiraz Gençlik Kolları Başkanlığı'nın projesi olarak Aydoğdu'ya bir adet kütüphane ve İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya ile Gençlik Kolları Başkanlığı'nın  müjdesi olarak gençlerimize yönelik hayvanat bahçesi gezisi müze gezisi ve tiyatro gösterisi gerçekleştirilecek.

Sert, İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürlüğü'nün Aydoğdu'ya iki adet kapalı durak ve bir adet sondaj çalışması daha yapacağını söyleyerek yılan hikayesine dönen sıcak asfalt müjdesini de verdi.

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide