Advert

Başkan Yılmaz güven tazeledi

Başkan Yılmaz güven tazeledi
Başkan Yılmaz güven tazeledi admin
Bu içerik 180 kez okundu.

AK Parti Kiraz 7. Olağan Kongresi, Kiraz Belediyesi Kongre Salonu'nda gerçekleştirildi. Saat 15.00'te başlayan kongrede AK Parti Kiraz İlçe Başkanlığı'na yeniden İbrahim Yılmaz getirildi. Yılmaz, "Kurulduğu günden beri partimize hizmet etmekten onurluyuz, gururluyuz. Tek aday olmamın sebebi; partimizin kararı, ilçemizin ve halkımızın bize olan sevgisidir. İlçemize ve milletimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

"Önce birlik ardından hizmet"

Gelecek dönem için ilçemizin pek çok hizmete ihtiyacı var. İlçemizde bir üniversitenin lafı dahi yokken, iki yıllık fakülte derken beş yıllık fakülteyi Kiraz'a kazandırdık. Akabinde bölünmüş yollar başlatıldı. Okullarımız çok eskiydi, yenilenmesini sağladık. Bundan sonraki süreçte İzmir'den Kiraz'a gelen yolun bölünmüş olarak Alaşehir'e bağlanmasını istiyoruz. Kiraz'ın en büyük gelecek vadeden projesi budur. Bu hizmetlerin Kiraz'a gelmesinin sebebi, birlik ve beraberlikten kaynaklanan güçtendir. Önce birlik beraberliği, ardından da hizmeti sağlayacağız.

Son olarak vatandaşlara şu mesajı vermek istiyorum: Öncelikle iç ve dışta da olmak üzere etrafımız ateş çemberi. Herkes bize saldırıyor. Türkiye gündemini benim vatandaşım da izliyor. Böyle günlerde daha fazla birlik ve beraberlik içinde olmamız gerek."

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide