Advert

DenizBank'tan emeklilere 1000 TL'ye varan promosyon ile avantajlı hizmet paketi

DenizBank'tan emeklilere 1000 TL'ye varan promosyon ile avantajlı hizmet paketi
DenizBank'tan emeklilere 1000 TL'ye varan promosyon ile avantajlı hizmet paketi admin
Bu içerik 157 kez okundu.

DenizBank, emeklilerin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek amacıyla faaliyetlerine devam ediyor. Banka, üç yıl boyunca maaşını DenizBank'tan alma sözü veren emekli müşterilerine 1000 TL'ye varan nakit kazanma fırsatı sunuyor.

"Emeklilere Hürmetlerimizle" yaklaşımını benimseyen DenizBank, Sosyal Güvenlik Kurumu ile imzaladığı protokol kapsamında maaşını üç yıl boyunca bankadan alma sözü veren emekli müşterilerine maaş miktarları ile orantılı olarak 1500 TL altı için 675 TL, 1500 TL-2500 TL arası için 850 TL, 2500 TL ve üzeri için ise 1000 TL'ye varan nakit kazanma fırsatı sağlıyor. Aynı zamanda emekliler, %0.99 faiz oranıyla 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi imkanından faydalanabiliyor.

Emeklilere özel fırsat ve avantajlı kampanyalar

Özel sektör bankaları içinde ilklere imza atarak emekli müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunduklarını belirten DenizBank Kiraz Şubesi Müdürü Sercan Turhanlar, konuya ilişkin yaptığı açıklamada: "Emeklilere verilen değerin bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin önemli göstergesi olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla yıllarca çalışmış, üretmiş emeklilerimize sunduğumuz kampanyalarımız ve kredi olanaklarımız ile finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek hayatlarının bu güzel dönemini daha konforlu geçirmelerini sağlamak istiyoruz. Bu kapsamda 1000 TL'ye varan nakit kazanma fırsatı sağladığımız müşterilerimiz, %0.99 faiz oranımızla 60 aya varan vadelerde sunduğumuz kredimiz ile borçlarını tek bir çatı altında toplayarak taksitlerini düşürüp büyük ödeme fırsatı elde edebilirler" dedi.

DenizBank olarak emeklilerin ilk tercih ettiği banka olma hedefiyle faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten DenizBank Kiraz Şubesi Müdürü Sercan Turhanlar, "Emekli hizmet paketi kapsamında maaş müşterilerimiz; şubemizde işlem önceliği, uygun faizli ihtiyaç kredileri, acil nakit ihtiyacı için Kurtaran Hesap, internet bankacılığından ücretsiz havale ve EFT imkanından faydalanabiliyor. Ayrıca Türkiye'deki ve dünyadaki tüm ATM'lerden ücretsiz para çekme ve hesap bakiyesi sorgulama, vadeli mevduata özel faiz oranları ve hesap işletim ücreti muafiyeti fırsatlarını sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde de emeklilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip etmeye ve onların yanında olmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Emekli Bonus'un sağladığı avantajlar

DenizBank, ayrıca kredi kartı Emekli Bonus ile de kart sahibi emekli müşterilerine Bonus ailesinin tüm özellikleri sağlıyor. Emekli Bonus ile alışverişler taksitlendirebiliyor, yapılan harcamalardan bonus kazanılabiliyor, biriktirilen bonuslar ile program ortaklarından bedava alışveriş yapılabiliyor. Otomatik fatura ödeme talimatı, eczane, tiyatro-sinema harcamalarında indirim fırsatları ile tesisat arızası, çilingir, cam kırılması gibi asistan hizmetleri emekli müşterilere özel sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Haber Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
Başkan Özçınar'dan ciddi uyarı
"Siyasette yeni bir döneme girdik"