Advert

Elvan Züccaciye'ye muhteşem açılış

Elvan Züccaciye'ye muhteşem açılış
Elvan Züccaciye'ye muhteşem açılış admin
Bu içerik 446 kez okundu.

Kiraz'da Elvan Züccaciye 2, muhteşem bir açılışla hizmete girdi. Açılışı, İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ın eşi Uzm. Dr. Dilek Didem Ayyıldız, Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak ile Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, yaparak iş yerinin hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundular.

Açılışa Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yazan, AK Parti'nin her kademesinde bulunan önceki dönem Meclis Üyesi Özcan Kaymak, Vergi Dairesi Müdürü Serdar Atacan, CHP'den eski belediye başkan adayı Ercan ve eczacı Kadriye Ekici, Yazanlar Tarım'ın sahibi Celal Yazan, Esnaf Odası Başkanı Halit Özmen, Başkan Yardımcısı Onur Çavuşoğlu, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Nasuh Coşkun, CHP Başkan Yardımcısı Özgür Korkmaz, CHP Kadın Kolları Başkanı Yasemin Bayram ve yönetim kurulu üyeleri, Karadağ İnşaat 'ın sahibi Aytekin Karadağ, Kiraz Zabıta Amiri Ali Gülmez, Meral Kafe'nin sahibi Meral Çalışkan ve çok sayıda davetli katıldı.

İş yeri sahibi Elvan Karabulut, açılışı onurlandıran İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ın eşi Uzm. Dr. Dilek Didem Ayyıldız'a çiçek takdim etti. Ayrıca Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Kaymakam Emin Kaymak ve eşi Ezgi Kaymak ile açılışı onurlandıran herkese teşekkür etti. Biz de Doğuş Gazetesi olarak Elvan Züccaciye'nin Kiraz'a hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

HABER RESİM SEMİH DURSUN

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide