Advert

"Lütfen herkes evde kalsın"

admin
Bu içerik 129 kez okundu.

Beydağ Belediyesi, tüm imkanlarını seferber ederek ilçe genelinde yaptığı dezenfekte çalışmaları kapsamında Sanayi Sitesi'ni de ilaçladı. Birçok esnafın ekmek kazanmaya çalıştığı sitedeki dükkanların içerisi ve çevresi, titiz bir şekilde dezenfekte edildi.

Beydağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü dezenfekte ekipleri, ilçe genelinde gerçekleştirdiği dezenfekte çalışmaları kapsamında Sanayi Sitesi dışında marketler, ilçe esnafı vb. gibi alanlarda da ilaçlama çalışması yaptı. Dışarıya çıkan vatandaşları da evlerinde kalmaları hususunda uyaran ekiplerin dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam edeceği bildirildi.

"Biz, sizin için çalışıyoruz"

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, "Belediye ekiplerimiz, dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Beydağ genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sanayi Sitesi'nde, mahallelerimizde, parklarda, kaldırımlarda çalışmalarımız devam edecek. Belediye olarak biz üzerimize düşen görevi yerine getirirken vatandaşlarımızın da evde kalarak kurallara uymaları gerekiyor. Lütfen herkes evde kalsın. Biz, sizin için çalışıyoruz" diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide