Advert

O kahramanlar sokakta

O kahramanlar sokakta
O kahramanlar sokakta admin
Bu içerik 107 kez okundu.

Sokağa çıkma yasağının ilk gününde Ödemiş Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ödemiş Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü ekipleri, polisler ve jandarma ekipleri, Ödemişliler için hizmete devam etti.

Polis ve jandarma ekipleri, Ödemiş'in bazı noktalarında seyir halinde giden araçlara denetim yaparken Ödemiş Belediyesi'nin temizlik personeli de sokakları temizledi. Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü'ne hizmet veren ekipler, Ödemiş'in bazı mahallelerindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek dağıttı. Zabıta ekipleri ise sokağa çıkamayan insanların ihtiyaçlarını karşılamak için tüm gün çalıştı.

Zabıta Yılmaz Gök, "Ödemişli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak adına sokaktayız. Vatandaşlarımızın telefonları doğrultusunda hareket ediyoruz. Vatandaşlarımıza ihtiyaçları olan temel gıda maddelerini ulaştırıyoruz. Bu süre içerisinde vatandaşlarımız her zaman bize ulaşabilir. Elimizden geldiğince yardım etmeye devam edeceğiz. Koronavirüs salgınından korunmak isteyen vatandaşlarımız, lütfen evde kalsın" dedi.

İsmail Keçeci

 

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret