Advert

Küçük yüreklerden anlamlı davet

Küçük yüreklerden anlamlı davet
Küçük yüreklerden anlamlı davet admin
Bu içerik 149 kez okundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu sene koronavirüs tedbirleri nedeniyle statlarda kutlayamayacak olsa da heyecan şimdiden başladı ve coşkusu hiç azalmıyor. Türkiye ve hatta dünya için çok önemli olan ve  100. yılını kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu sene belki de her seneden daha anlamlı ve özel olacak. Bayındır Belediyesi de özellikle çocukların hayatında büyük yer tutan ve önemli olan bu özel bayramı onlara doyasıya yaşatmak için 23 Nisan günü bazı etkinlikler düzenleyecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılı onuruna tüm Bayındırlıları balkonlardan 23 Nisan akşamı saat 21.00'de İstiklal Marşı'nı hep bir yürekten okumaya davet eden Bayındır Belediyesi, bunu Bayındırlı küçük yüreklerin davetleri ile hazırlanmış bir ile video duyurdu. Videoda heyecanları gözlerinden ve seslerinden anlaşılan minik yürekler, İstiklal Marşı'nı okuyup Bayındırlılara çağrıda bulundular. Bayındır Belediyesi'nin bu videosu, sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Balkonda İstiklal Marşı

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen de videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşarak hemşehrilerine şöyle seslendi: "Değerli hemşehrilerimiz, size küçük yüreklerin büyük bir mesajı var. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılı onuruna ithafen siz değerli hemşehrilerimizi 23 Nisan akşamı saat 21.00'de balkonlarımızdan hep bir yürekten İstiklal Marşımızı okumaya davet ediyoruz."

 

İsmail Keçeci

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide