Advert

Ödemişli pazarcıya alternatif pazar yeri

Ödemişli pazarcıya alternatif pazar yeri
Ödemişli pazarcıya alternatif pazar yeri admin
Bu içerik 217 kez okundu.

Koronavirüs nedeniyle Tire, Bayındır ve Kiraz pazarlarında tezgah açmalarına izin verilmeyen ya da yaşanan aksaklıklar nedeniyle buralara gidemeyen Ödemişli pazarcılar için Ödemiş Belediyesi ile Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Esnaf Odası harekete geçti. Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Oda Başkanı Hülya Çavuş ile yetkililer, bu ilçelere gidemeyen Ödemişli pazarcıların mağdur olmamaları amacıyla Ödemiş'te alternatif bir pazar yeri belirledi.

Oda Başkanı Hülya Çavuş, "Sevgili esnafımız! Kiraz ilçemizdeki pazar yeri tadilatı, 15.04.2020 Çarşamba tarihine yetişmediğinden dolayı 17.04.2020 Cuma gününe ertelenmiştir. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Eriş ve Gıda Maddeleri Odamızın iş birliğiyle Tire, Bayındır ve Kiraz ilçelerinde tezgah açamayan esnaflarımıza yönelik 15.04.2020 Çarşamba'dan itibaren Zafer Mahallesi Şeker Camii yanında alternatif Çarşamba Pazar Yeri hazırlanmıştır" ifadelerini kullandı.

Esnafı ziyaret etti

Belirlenen pazar yerinde kurulan pazarı ziyaret eden Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ise, "Zafer Mahallemizde Şeker Camii yanında kurulmaya başlanan yeni pazarımızda esnafımıza hayırlı işler diledik. Hijyen ve sosyal mesafe konusunda gerekli tüm tedbirler ekiplerimizce alındı. Hafta sonuna kadar alışverişlerimizi panik yapmadan ve günlere yayarak yapmamız, hepimizin sağlığı için çok önemli. Alışverişleri mümkün olan en kısa sürede tamamlayıp evlerimize dönelim" dedi.

Özcan Çetin

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seçim öncesi Kiraz’a ziyaret
Seçim öncesi Kiraz’a ziyaret
Büyükşehir’den Kiraz’daki çalışmalara devam
Büyükşehir’den Kiraz’daki çalışmalara devam