Advert

Belediyeden sıkı tedbirler

Belediyeden sıkı tedbirler
Belediyeden sıkı tedbirler admin
Bu içerik 166 kez okundu.

Ödemiş Belediyesi'nin koronavirüs ile mücadele kapsamındaki önlemleri ve çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Belediye ekipleri, maske dağıtımından dezenfekteye kadar pek çok işlemi uyguluyor. Konu hakkında Ödemiş Belediyesi'nden yapılan açıklamada, "Sağlık İşleri Müdürlüğümüz, kentimizde kurulan pazar yerlerinde dezenfektan noktalarını oluşturdu. Belediyemizce oluşturulan atölyede Ödemiş HEM işbirliği ile gönüllülerimizin diktiği maskeler, Zabıta Müdürlüğü ekiplerimizce hemşehrilerimize dağıtılıyor. Pazar yeri girişinde maske kontrolü yapılıyor.

 

Sosyal mesafe ve hijyen konularında uyarı ve denetimlerimiz sürüyor. Şehir için minibüsleri, periyodik olarak dezenfekte ediliyor. Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün genel temizlik ve hijyen çalışmaları sokak sokak, cadde cadde ilerliyor.
 

Lütfen alışverişlerinizi mümkün olan en kısa sürede tamamlayıp evlerinize dönün. Kişisel önlemleri, sosyal mesafeyi ve eve dönüşlerde gerekli olan hijyen kurallarını ihmal etmeyin. Tedbir ve duyarlılıkla birlikte başaracağız. Evde kal Ödemiş!" ifadelerine yer verildi.

 

Kadir Çıracı

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide