Advert

Modern proje Başkan Yılmazlar'ın takibinde

Modern proje Başkan Yılmazlar'ın takibinde
Modern proje Başkan Yılmazlar'ın takibinde admin
Bu içerik 185 kez okundu.

Beydağ'da İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak olan kapalı pazar yeri ve düğün salonu projesi için önemli bir adım daha atıldı. Büyükşehir Belediyesi'nin yapımını üstlendiği projenin hayata geçmesiyle birlikte ilçenin önemli eksikleri giderilmiş olacak.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, “Büyükşehir Belediyemiz ile ortaklaşa hayata geçirecek olduğumuz kapalı pazar yeri ve düğün salonu projesinin kadastro işlemleri için Ödemiş Kadastro Müdürlüğü tarafından dosya kontrolleri ve yerinde kontroller yapılarak yeni tesis için en büyük aşamalardan biri daha gerçekleşmiştir" dedi.

Önümüzdeki süreç içinde daha önemli aşamalara gelineceğini belirten ve Beydağ halkına konuyla ilgili bilgi veren Başkan Yılmazlar, "Cumhuriyet Mahallesi'ndeki halen kullanılmakta olan pazar yerine inşa edilecek olan binanın bodrum katında otopark, zemin katında pazar yeri, birinci katında yaklaşık 450 kişilik düğün salonu ve ikinci katında sosyal tesisler yer alacak" ifadelerini kullandı.

Soyer'e teşekkür etti

Projeyi ilçenin önemli eksiklerini gidereceği için önemsediklerini ifade eden Yılmazlar, pazar yeri ve düğün salonu konularında yaşanan sıkıntıların çözümlenmiş olacağını vurgulayarak, "Modern bir yapıda olacak olan düğün salonu da düğün ve sünnet gibi etkinlikler için vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e bu hizmetlerinden ötürü ilçe halkım adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Haber Merkezi

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seçim öncesi Kiraz’a ziyaret
Seçim öncesi Kiraz’a ziyaret
Büyükşehir’den Kiraz’daki çalışmalara devam
Büyükşehir’den Kiraz’daki çalışmalara devam