Advert

Berber ve kuaförlere başkandan ziyaret

Berber ve kuaförlere başkandan ziyaret
Berber ve kuaförlere başkandan ziyaret admin
Bu içerik 99 kez okundu.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, koronavirüsle mücadele kapsamında uzun süredir kapalı olan ve yeniden faaliyete geçen kuaför ve berber salonlarını ziyaret ederek el dezenfektanı, tıbbi maske ve eldiven dağıttı. Yeni tip koronavirüs salgınına karşı alınan önlemleri kapsamında çalışmasına ara verilen kuaförler ve berberler, pazartesi günü tekrar faaliyete geçti. Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar da ilçe genelindeki kuaför ve berberleri bu süreçte yalnız bırakmadı.

Hijyen kurallarıyla ilgili hatırlatmalarda bulunan Başkan Yılmazlar, Beydağ Belediyesi olarak ilçe esnafının her zaman yanlarında olduklarını belirterek, "Kuaför ve berberlerimizin ilk günlerinde yanlarında olmak, elimizden geldiğince onlara destek olmak istedik. Toplum sağlığını sağlamak için tıbbi maske, eldiven, el dezenfektanı dağıttık. Ateş ölçümlerini yaptık" dedi.

Her dükkana dezenfektan ünitesi

Başkan Yılmazlar, "Ayrıca ilçemizdeki tüm berber, kuaför ve güzellik merkezlerine dezenfektan üniteleri yerleştirdik. Vatandaşlarımızın sağlığı, bizim için çok önemli. Dezenfektanları nasıl kullanacaklarını anlatarak önlemlerle ilgili hatırlatmalarda bulunduk. Toplum sağlığı için esnafımızın yanlarında durmaya ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Şazenuş Keskin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide