Advert

"Her zaman yanınızdayız"

admin
Bu içerik 119 kez okundu.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, 'Engelliler Haftası' nedeniyle ilçedeki engelli vatandaşları yalnız bırakmadı. Koronavirüs salgının yaşandığı bu günlerde Başkan Yılmazlar, ilçedeki engelli vatandaşları evlerinde ziyaret ederek sohbet etti. Engelli vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Yılmazlar, her zaman engelli vatandaşların yanında olmaya devam edeceklerini ifade ederek çiçek ve çeşitli hediyeler verdi.

 

"Yeter ki yüreğimiz engelli olmasın"

 

Yılmazlar, "Yalnız bir gün değil, her zaman yanınızdayız. Engelliler Haftası münasebetiyle ilçe merkezinde ikamet eden kardeşlerimizi ziyaret ettik. Engelli kardeşlerimizin hayatın tüm alanlarında varlık göstermelerine yardımcı olma konusunda hepimize önemli görevler düşmektedir. Yeter ki yüreğimiz engelli olmasın. Engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlık, mutluluk, huzur dolu bir yaşam diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

 

Beydağ’da yaşayan engelli vatandaşlar da Başkan Yılmazlar'a kendilerine verdiği önem ve destekten dolayı teşekkür ettiler. Göreve geldiği ilk günden beri "Beydağ, hizmetin en iyisine layıktır. Mutlu bir Beydağ" anlayışıyla ilçenin gelişmesi, güzelleşmesi ve kalkınması için çalışan Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar da her zaman sevgiyle hemşehrilerinin yanında olacağını belirtti.

 

Şazenuş Keskin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide