Advert

Kan bağışı, can bağışı

Kan bağışı, can bağışı
Kan bağışı, can bağışı admin
Bu içerik 152 kez okundu.

Ödemiş Eğitim Bir-Sen Temsilciliği, azalan kan stoklarına destek olmak amacıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. "Kan bağışı kampanyasına katılan değerli üyelerimize teşekkür ediyorum" diyen Ödemiş Eğitim Bir-Sen Başkanı Mahmut Altay, şunları söyledi: "Kovid-19 salgını ve Ramazan ayı münasebetiyle kan bağışı yapılması noktasında Kızılay kan merkezlerinden önemli çağrılar yapıldı. Ödemiş Eğitim Bir-Sen Temsilciliği olarak her yıl düzenli olarak gerçekleştirildiğimiz kan bağışı kampanyasını Aralık ayında yapmıştık.

Kan stoklarının en aza inmesi, her duyarlı vatandaş gibi bizi de ziyadesiyle üzmüştür. İzmir 1 Nolu Şubemizin önderliğinde İzmir genelinde birçok ilçede kan bağışı kampanyaları düzenlendi. Biz de 'Herkes her şeyden sorumludur' bilinciyle  Küçük Menderes Havzası'nda kan bağışı kampanyamızı gerçekleştirdik. Kan bağışı gerçekleştirerek ihtiyaç sahiplerine ve ülkemize 'can veren' değerli üyelerimize ve vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Hep birlikte el ele vererek bu zor günleri atlatacağımıza inanıyorum.

Kan bağışı kampanyamız vesileyle bizi kurumlarında misafir eden, son derece temiz bir ortamda ve hijyen kurallarına dikkat ederek görevlerini başarı ile yürüten Ödemiş Kan Merkezi çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum" dedi.

Kan bağışının ardından katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide