Advert

Ödemiş Eğitim Bir-Sen'den TÜGVA'ya teşekkür ziyareti

Ödemiş Eğitim Bir-Sen'den TÜGVA'ya teşekkür ziyareti
Ödemiş Eğitim Bir-Sen'den TÜGVA'ya teşekkür ziyareti admin
Bu içerik 127 kez okundu.

Ödemiş Eğitim Bir-Sen Temsilciliği, Türkiye Gençlik Vakfı Ödemiş Temsilciliği'ne ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Ödemiş Temsilcisi Mahmut Altay, şunları söyledi: "Ödemiş Eğitim Bir-Sen Temsilciliği olarak pandemi sürecinde ilçemizde önemli bir iyilik hareketi başlatan TÜGVA'ya ziyaret gerçekleştirdik. İhtiyaç sahibi 3500 aileye yardım kolisi ulaştıran, arife gününde 250 çocuğumuza ayakkabı ve kıyafet hediye ederek onlara bayram sevinci yaşatan TÜGVA Ödemiş Başkanı Halil Akgün'e ve güzide ekibine teşekkür etmek istiyorum. Yağmur-çamur, sıcak-soğuk, demeden canhıraş bir şekilde yardım faaliyetlerinde bulunmaları, takdire şayan bir durumdur.

"Güzel bir başarı hikayesi"

Sivil toplum kuruluşlarının en önemli vazifelerinden biri de zor zamanlarda sorumluluk bilinciyle harekete geçmeleridir. Ödemiş'te pandemi sürecinde ekonomik  ve sosyal açıdan zor günler geçiren ihtiyaç sahipleri için yardım eli olan TÜGVA, birlik ve beraberliğimiz açısından güzel bir başarı hikâyesine imza atmıştır.

'Vatan, millet ve mukaddesatımız uğruna kim var?' diye seslenilince sağına ve soluna bakınmadan, fert fert 'Ben varım!' cevabını verici, her ferdi 'Benim olmadığım yerde kimse yoktur!' duygusuna sahip bir dava ahlakını pırıldatıcı bir gençlik idealiyle çalışmalarını sürdüren TÜGVA Ödemiş'e başarılar diliyorum" dedi.

Ödemiş Eğitim Bir-Sen Başkanı Mahmut Altay ve Teşkilat Başkanı Adem Sevgi tarafından TÜGVA Ödemiş Başkanı Halil Akgün'e ve ekibine çiçek takdim edildi.

Semih Dursun

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirazlı şehide son görev
Kirazlı şehide son görev
Belediyeden 1.25 TL’ye pide
Belediyeden 1.25 TL’ye pide