Advert

DenizBank'tan üreticilere avantajlı kredi fırsatı

DenizBank'tan üreticilere avantajlı kredi fırsatı
DenizBank'tan üreticilere avantajlı kredi fırsatı admin
Bu içerik 141 kez okundu.

Üreticinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank, avantajlı kredi fırsatını hizmete aldı. Hayvancılık kredisi kampanyası ile üreticiler, aylık % 0.99 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek. 

 

Çiftçinin bankası DenizBank, sunduğu pratik finansal çözümler ile üreticinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Banka, bu çerçevede hizmete aldığı hasat destek kredisi kampanyası ile aylık % 0.99 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle avantajlı kredi imkanı sunuyor.

 

"Tarım ve hayvancılık sektörüne

desteği milli mesele olarak görüyoruz”

 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan DenizBank Kiraz Şubesi Müdürü Sercan Turhanlar, şunları söyledi: "Gıdanın üretildiği, istihdam olanağı sunan, ulusal gelire ve ihracata önemli katkı sağlayan tarım ve hayvancılık sektörüne desteği milli mesele olarak görüyoruz. Tarımın finansmanı konusunda sadece Türkiye'de değil, dünyada da en büyük know-how'a sahip bankalardan biriyiz. Her türlü tarımsal ihtiyacı karşılayabilecek geniş ürün yelpazemiz ile Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veriyoruz. Üreticilerimizin işlerini kolaylaştırmak hedefiyle hayata geçirdiğimiz yenilikçi kredimiz ile soframızdaki ekmeği borçlu olduğumuz çiftçimize destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımız, artarak devam edecek."

 

Semih Dursun

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahidi Erdoğan olacak
Şahidi Erdoğan olacak
Selçuk Belediye Başkanı’ndan peynir alımı
Selçuk Belediye Başkanı’ndan peynir alımı