Advert

DenizBank’tan süt üreticilerine avantajlı kredi fırsatı

DenizBank’tan süt üreticilerine avantajlı kredi fırsatı
DenizBank’tan süt üreticilerine avantajlı kredi fırsatı admin
Bu içerik 130 kez okundu.

Üreticinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank, avantajlı kredi fırsatını hizmete aldı. Üreticiler, süt kredisi kampanyası ile aylık %0.89 faiz oranı ve 60 aya varan vadelerle ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek. 

Çiftçinin bankası DenizBank, sunduğu pratik finansal çözümler ile üreticinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Banka, bu çerçevede hizmete aldığı süt kredisi kampanyası ile üreticiye aylık %0.89 faiz oranı, %0.5 dosya masrafı ve 60 aya varan vadelerle avantajlı kredi imkanı sunuyor.

"Tarıma verdiğimiz destekle amacımız

çiftçilerimizin hayatlarına değer katabilmek"

 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan DenizBank Kiraz Şube Müdürü Sercan Turhanlar, şunları söyledi: "Gıdanın üretildiği, istihdam olanağı sunan, ulusal gelire ve ihracata önemli katkı sağlayan tarım ve hayvancılık sektörüne desteği milli mesele olarak görüyoruz. Tarımın finansmanı konusunda sadece Türkiye'de değil dünyada da en büyük know-how'a sahip bankalardan biriyiz. Her türlü tarımsal ihtiyacı karşılayabilecek geniş ürün yelpazemiz ile Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veriyoruz. Süt üreticisi müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak hedefiyle hayat geçirdiğimiz yenilikçi kredimiz ile soframızdaki ekmeği borçlu olduğumuz çiftçimize destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımız artarak devam edecek."

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’a yapılacak yatırımlar görüşüldü
Kiraz’a yapılacak yatırımlar görüşüldü
Turhan Eke'nin acı kaybı
Turhan Eke'nin acı kaybı