Advert

"Mayıs'tan beri vaka görülmedi"

admin
Bu içerik 186 kez okundu.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ahrandı Restoran’da topladığı yerel basın mensuplarına çok sayıda konuyla alakalı açıklamalarda bulundu. Başkan Eriş, "Ödemiş Devlet Hastanesi'nde geçtiğimiz hafta yaşanan yangın olayı, kötü bir sonuca varmadan yerinde müdahalelerle söndürüldü. Çok şükür ki can kaybı yaşanmadı. Sadece üç sağlık görevlisi dumandan etkilendi.

Yeni gelecek emniyet müdürümüzü ben, o gün hastanenin bahçesinde gördüm. Kasım Fikret Dayıoğlu kaymakamımızı uğurladık. Emniyet müdürümüzü uğurladık. Yeni emniyet müdürümüz ve kaymakamımıza yeni görevinde şimdiden başarılar diliyoruz. İlçe tarım müdürümüz de değişti. Ayrılan müdürlerimize yeni görevlerinde başarılar dileriz. Ödemiş'e çok iyi hizmet verdiklerini düşünüyorum.

Sağlık ekiplerimiz de koronavirüsün başlama sürecinden bu yana durumu çok iyi yönetti. Mayıs ayından bu yana Ödemiş'te vaka görülmemiş olması da ayrıca sevindirici. Bu bölgede hayvancılığın yoğun yaşanıyor olmasının bu sürece katkısı büyük. Koronavirüs, zaten büyükbaş hayvanlarda var. Bu bölgedeki hayvancılık faaliyetleri ile ilişkili olarak koronavirüsün etkisinin bir nebze de olsun azaldığını veteriner arkadaşlarımız da söylüyor. Dileriz bu durumun olumlu etkisi sürsün" dedi.

Osman Toka

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahidi Erdoğan olacak
Şahidi Erdoğan olacak
Selçuk Belediye Başkanı’ndan peynir alımı
Selçuk Belediye Başkanı’ndan peynir alımı