Advert

Saman deposu alevlere teslim

Saman deposu alevlere teslim
Saman deposu alevlere teslim admin
Bu içerik 122 kez okundu.

Ödemiş'teki bir çiftlikte bulunan saman deposunda çıkan yangında üç ton saman yandı. Büyükavulcuk Mahallesi'nde Süleyman Gökçe'ye ait çiftlikte bulunan saman deposunda henüz belirlenmeyen nedenle yangın çıktı. Durumun ihbar edilmesi üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Yangına müdahale edildiği sırada alevlerin sıçradığı bir dozer de ekiplerin müdahalesi sonucu yanmaktan son anda kurtarıldı. Yangın sırasında dumandan etkilenen çiftlik çalışanı Suriye uyruklu Hassan Hacı Mustafa (24), sağlık ekiplerince tedbir amaçlı olarak Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Üç ton saman yandı

Yangına mahalleli ile birlikte ilk müdahaleyi yaptıklarını ifade eden Büyükavulcuk Mahallesi Muhtarı Hasan Ulukent, "Çiftlik evinin saman deposunda çıkan yangın üzerine hemen durumu itfaiye ekiplerine haber verdik. Müdahaleye rağmen yaklaşık üç ton saman yandı" dedi.

Yangına müdahale etmek için olay yerine gelen Beyazıtlar Mahallesi Muhtarı İsmail Yılmaz ise, "Köyümüzün çok yakınındaki Büyükavulcuk Mahallesi'nde çıkan yangına yardım amaçlı olarak geldik. Gördüğümüz kadarıyla saman deposunda yangın meydana gelmiş. Çıkan yangın, etraftaki evlere sıçramadan kontrol altına alındı" ifadelerini kullandı.

Osman Toka

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahidi Erdoğan olacak
Şahidi Erdoğan olacak
Selçuk Belediye Başkanı’ndan peynir alımı
Selçuk Belediye Başkanı’ndan peynir alımı